ETS 2 perma ban yedim

İşletim sistemi
Windows 7

omerketenci

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ETS 2'de perma ban yedim. Bu beşinci banım ama perma attılar sizce açılır mı?

Video linkleri:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Birinde bilgisayarım kastı ve kendimi bir anda o önde buldum, diğerinde ise köprünün orada çarpışıp aşağı düştüm ve orası çok doluydu boş olan bir yerden yukarı çıktım.

Ne olmuş ki ben anlamadım. Biri ne olduğunu söyleyebilir mi?
Edit: Anladım ve trafiğin içinden geçmişsiniz. Bence haketmişsiniz umarım açılmaz.

Son düzenleme:
Haketmişsiniz yasağı, TMP adminlerinden tanıdığınız var ise iletişim kurun. Haksız olsa idiniz banı raporlama hakkınızı kullanabilirdiniz, moderasyon da geri dönüş yapardı.

Onun dışında permadan kurtuluş yok.

Şansınız var ise yasağı kaldırabilirler, ben sanal şirket grubunda iken bir tanıdık sayesinde 5 günlük yasağımı kaldırtmıştım.

Son düzenleme:
Ne olmuş ki ben anlamadım. Biri ne olduğunu söyleyebilir mi?

Hocam videonun 8. saniyesinde arkadaş takılmış, 13. saniyesinde devam etmiş ve çat diye oradaki 3 tıra çarpmış.

Hocam videonun 8. saniyesinde arkadaş takılmış, 13. saniyesinde devam etmiş ve çat diye oradaki 3 tıra çarpmış.

Gördüm sonradan. Mesajımı da düzenledim zaten.

Kurallar değişti artık 5. Ban perma

Geri
Yukarı