ETS 2 perma ban nasıl açılır?

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Cidden çok sinirliyim, onlarca DLC'sine para verdiğim hatta G29'u bile onun için aldığım oyundan perma ban yedim. Viraja hızımı alamadım, 110 ile girdim ve gerçekten bir şey ile uğraşıyordum. Ardından frene köküne kadar abandım ve yandaki elemanın bana sürtmesinden dolayı takla attım ve çimlere uçtum. Daha öncesinde 1 tane hatalı toplam 4 tane banım vardı. Bu ile beraber toplam 5 ettiğindne perma ban verdiler. Ne hakla? Ben bu oyuna bu kadar para ve saat harcıyorsam bu kadar basit bir dikkatsizliğe nasıl perma ban atabilirler? Sonuç olarak banı yedim ve kendime göre haklı olabilir ama kurallara göre haksızım. Üzüntümü bildirsem ve size şu an burada açıkladığım gibi açıklasam banımı açabilirler mi?

Geçmiş olsun.
1603219933009.png

Arkadaşlar banı 10 gün önce yemişim, bugün arkadaşlar ile girerken fark ettim. 1 yıl falan geçmedi. Olay tamamen DLC'ler ile birlikte oyunun toplam değerinin indirimsiz 400 lirayı bulması. Tek kişilik oynamak keyif verdiği içi bütün ETS'yi multiplayer olarak düşünmek yanlış olmaz. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kurallara göre haksız olduğum için açacaklarını düşünmüyorum ama denemekten zarar gelmez. Teşekkürler cevaplar için.

Şöyle bu konuda gerçekten söz konusu TruckersMP'yi çok seviyorum az çok konuya hakimseniz zaten bütün oyuncuların alternatif MP beklediğini görürseniz bende duisburg-calais yolundaki trende efsane zamanlama ile sollayıp dokundurup hasar vermediğim hamleden ban yemiştim üzücü gerçekten.

Şöyle bu konuda gerçekten söz konusu TruckersMP'yi çok seviyorum az çok konuya hakimseniz zaten bütün oyuncuların alternatif MP beklediğini görürseniz bende duisburg-calais yolundaki trende efsane zamanlama ile sollayıp dokundurup hasar vermediğim hamleden ban yemiştim üzücü gerçekten.
Doğru sollama yaptım diye ban, yedim itiraz etmedim.
Rızkımı veren hüdadır, kula minnet eylemem.
Doğru sollama yaptım diye ban, yedim itiraz etmedim.
Rızkımı veren hüdadır, kula minnet eylemem.
:D

Reis banını açarlar mı bilmiyorum ama adminler harbiden tam bir ayılar ben oyuna ilk başladığımda çok trafik vardı dedim trafiği açayım orada beklemiş admin kimseye ban atmıyor millet birbirne vuruyor ben dedim trafik lambası gibi bir sağı kapadım tırla bir solu trafiği açtım sonra açılınca trafik ban attı admin.

Geri
Yukarı