ETS 2 profil nasıl yedeklenir?

simoNNN

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben daha öncesinde ETS 2 de 34 level profilim ile kendi emeğimle aldığım garajlar olsun çekiciler olsun bayağı bir emek vermiştim. Fakat bir gün bilgisayarımı formatlamam gerekti ve formatladıktan sonra ETS 2 indirmeye bıraktım. Oyuna girdiğimde beni baştan başlattı ve o emek verdiğim profilim yoktu. Şimdi yeni bir profil açtım haritanın %60'ı keşfedili ve tırların çoğu da yüksek Km'ye sahip. Açıkçası olası bir format atma durumunda bu profilin gitmemesi için ne yapabilirim? Flash belleğimde saklamam gereken ETS 2 dosyaları vs. varsa öğrenmek istedim.

Arkadaşlar ben daha öncesinde ETS 2 de 34 level profilim ile kendi emeğimle aldığım garajlar olsun çekiciler olsun bayağı bir emek vermiştim. Fakat bir gün bilgisayarımı formatlamam gerekti ve formatladıktan sonra ETS 2 indirmeye bıraktım. Oyuna girdiğimde beni baştan başlattı ve o emek verdiğim profilim yoktu. Şimdi yeni bir profil açtım haritanın %60'ı keşfedili ve tırların çoğu da yüksek Km'ye sahip. Açıkçası olası bir format atma durumunda bu profilin gitmemesi için ne yapabilirim? Flash belleğimde saklamam gereken ETS 2 dosyaları vs. varsa öğrenmek istedim.
Belgeler klasöründeki ets klasörünü açın orda profiles dosyası olması gerek orayı komple yedekleyin. Eğer steam cloud a bağlı ise oyunu açtıktan sonra orda profili düzenle tuşu olması gerek, oraya girin orda steam cloud açıksa kapalı hale getirin. Sonra belgeler klasöründeki klasörü yedekleyin.

resim_2024-02-05_185105050.png

Hocam sadece üstteki profiles yazan yeterli olur mu yoksa bu resimde ki bütün profiles dosyalarını mı almam gerek.

Profiles içinde eğer Steam Cloud kapalı ise random sayılı bir tane dosyası olması gerek onu alın.

1 tane var hocam kodlama için Steam Cloud kapalıydı. Quicksave var içinde sadece o dosyayı alsam yeterlidir değil mi?(yani sadece Quicksave'i değil Quicksave'in olduğu karışık profil dosyasını alıyorum.)

Geri
Yukarı