ETS 2 profiller çok geç yükleniyor

john58

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna girerken hani 2 tane açılım şeylerini geçtikten sonra 1dk veya 40 sn orada profilleri bekliyorum, o ekranda mesela oyun içindeyken de profil değiştirmeye kalksam aynı şey ilk açıldığında olmuyor sadece bu olay. Ben bir ara kodlu profilleri kullanırken başladı. PC'ye format attım ama geçmedi. Dosyaları sildim, profilleri falan gene aynı Cloud'a yüklü profilim ondanda şüphe ediyorum. Belki o yüzdendir diye ama ne yapabilirim ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
konu sahibi sistem.PNG

sistemim iyi reis onla alakalı olduğunu sanmıyorum ssd hdd de sağlam ama bu hazır save leri kullandıktan sonra oldu format attım herşeyi yaptım düzelmedi :/
sistem :
r3 3100
asus tuf gtx 1650 oc 4gb
8gb corsair lpx 3000mhz
Kodlu profillerde başka insanlarda kullanıyor. Bu sorunu bende yaşamıştım. Kodlu hesap olduğu için profil ekranında bekliyordum.
çözüm bulabildin mi

sistemim iyi reis onla alakalı olduğunu sanmıyorum ssd hdd de sağlam ama bu hazır save leri kullandıktan sonra oldu format attım herşeyi yaptım düzelmedi :/
sistem :
r3 3100
asus tuf gtx 1650 oc 4gb
8gb corsair lpx 3000mhz

çözüm bulabildin mi
Editli profilleri yüklemesi biraz daha uzun sürüyor olabilir, eğer oyun HDD'de yüklüyse sil SSD'ye indir. @john58 Bu arada kızgın atmanız garip oldu siz bir şey belirtmemişsiniz sonuçta :D

ama ben sorunu anlatamıyorumki size kodlu save leri kullandıktan sonra oldu onla pek alakası yok
Oyun içinde bir şeyler yavaş yükleniyorsa (Araziler, profiller, yazılar) genellikle HDD'in hızıyla alakalı bir şeydir bu. SSD'ler HDD'lere göre çok daha hızlı oldukları için daha hızlı yüklemesi için SSD'ye yüklemenizi önerdim. Kodlu save kullandıktan sonra yavaş oluyor demişsiniz onun çözümünü bilemiyorum ancak SSD'ye yüklerseniz oyunu farkı görürsünüz.

Geri
Yukarı