Çözüldü ETS 2 ProMods haritalarında nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berkay_00

Decapat
Arkadaşlarla ETS'nin orijinal multiplayer odalarında kirkenes gibi yerlerde oynamak için ProMods gerekiyormuş galiba. 1 2 kişinin Truckers MP banları var. Nasıl yapmamız lazım? Anlatıp link vs atar mısınız?

Çözüm
Truckers MP banınız varsa bildiğim kadarıyla giremezsiniz.

Öncelikle ETS 2'nin tüm map DLC'lerine sahip olmalısınız.
Sonrasında ProMods'un sitesine kaydolup dosyaları indirip indirdiğiniz dosyaların mod kurulumunu yapmalısınız, YouTube'da videoları bulunmaktadır.
Truckers MP girip modları aktif edip serverlardan promodsa girmelisiniz.

Sonrasında ProMods'un sitesine kaydolup dosyaları indirip indirdiğiniz dosyaların mod kurulumunu yapmalısınız, YouTube'da videoları bulunmaktadır.

Çözüm

Ya hocam ben de şunu anlamıyorum. Mesela bende Fransa, İtalya dlcsi var. Kuracağım mod da o yerlerde geçiyor mesela.
Ben neden bütün dlcleri almak zorundayım? Yıllardır ETS 2 de bu olayı çözemedim.

Ofline de bir mod kuracağım yine bütün dlcleri istiyor. Yahu ben bu modu zaten bende olan haritaya göre seçiyorum. Neden her mod da bütün dlcleri istiyor :D
Aynı olay bir de Cities skylines de de var. Çok ilginç ve saçma..

Ya hocam ben de şunu anlamıyorum. Mesela bende Fransa, İtalya DLC'si var. Kuracağım mod da o yerlerde geçiyor mesela.
Ben neden bütün DLC'leri almak zorundayım? Yıllardır ETS 2 de bu olayı çözemedim.

Ofline de bir mod kuracağım yine bütün DLC'leri istiyor. Yahu ben bu modu zaten bende olan haritaya göre seçiyorum. Neden her mod da bütün DLC'leri istiyor :D
Aynı olay bir de Cities Skylines de de var. Çok ilginç ve saçma.

Vallahi hocam Online aklıma yatıyor bence mantıklı fakat Offline'da da aynı şekilde olması saçmaymış, bilmiyorum sebebini.

Hocam peki bunları sadece ayrıyeten harita modu şeklinde Truckers MP dışında oynamak için bulamaz mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı