ETS 2 Rastgele Yol Olayları

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Az önce Edirne-İstanbul yolu kapanmış ve yolu uzatamıyorum da. Çünkü dönüp dolaşıp aynı yere getiriyor. Sınırsız bir döngü ortaya çıkıyor. Ayarlardan rastgele yol olaylarını biraz açtım. Fakat bu kadar saçma bir olay görmedim. Bu bildiğin bir bug. Acaba bir benzinlikte uyusam yol açılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rastgele yol olaylarını kapatıp uyuyup uyan. Daha sonra oyundan bir çık gir.

Öncellikle cevabın için teşekkürler. Cevabına gelecek olursak dediklerin mantıklı fakat SCS'nin yaptığı mantıklı değil. Yani adamlar hiç mi düşünmedi ya biz bu oyuna bu rastgele yol olaylarını koyduk ama ya millet bugda kalırsa ne yapacak diye? Yani kaç yıllık firmaya o kadar deneyimli firmaya bu düşüncesizlik yakışmamış.

Öncellikle cevabın için teşekkürler. Cevabına gelecek olursak dediklerin mantıklı fakat SCS'nin yaptığı mantıklı değil. Yani adamlar hiç mi düşünmedi ya biz bu oyuna bu rastgele yol olaylarını koyduk ama ya millet bugda kalırsa ne yapacak diye? Yani kaç yıllık firmaya o kadar deneyimli firmaya bu düşüncesizlik yakışmamış.
Sana önerim eğer böyle şeyleri fazla önemsemiyorsan 0 kamerası ile tırı yol olayının ilerisine taşıman. Bilmiyorsan youtubeda videoları bayağı var.

Sana önerim eğer böyle şeyleri fazla önemsemiyorsan 0 kamerası ile tırı yol olayının ilerisine taşıman. Bilmiyorsan YouTube'da videoları bayağı var.

Ona bile gerek yok. Genelde yol kapalı iken küçük bir ara bırakıyor polis falan oradan geçebilirsin de benim demek istediğim neden sonsuz bir döngüye giriyoruz oyunda? İlla hilemi kullanmak lazım? Yapımcılar düşünemedimi bunu?

Bu olay ATS'de de mevcut. Çekiciyi sağa çektikten sonra oyunu kapatıp açarsanız yol açılmış olur.
Ayrıca Scs'nin iki oyununda da bu tarz özelliklerin varsayılan ayarlarda olmasını tavsiye ederim. Özellikle trafik yoğunluğu "1.0" olarak kalmalı. Oyunun yapay zekası biraz sıkıntılı düz gidecek olan da dönecek olanda aynı şeritte olunca trafik kilit. Ama trafik yoğunluğu varsayılan değerde olursa göze batacak bir sorun olmuyor.

Ona bile gerek yok. Genelde yol kapalı iken küçük bir ara bırakıyor polis falan oradan geçebilirsin de benim demek istediğim neden sonsuz bir döngüye giriyoruz oyunda? İlla hilemi kullanmak lazım? Yapımcılar düşünemedimi bunu?
onu bende yapıyorum arada ama bazılarında helikopter de oluyor yolda ve pervanesi dönüyor. Biz geçerken sürekli bize çarptığı için hem çekici hem yük hasar alabiliyor. Ayrıca ondan dolatı bazen tırın kabini buga girebiliyor. Bu ihtimalide göz önünde bulundurarak dedim. Ama genellikle döngüye girme ihtimal çok çok az. Arkadaşın şansına gelmiş heralde.

Bu olay ATS'de de mevcut. Çekiciyi sağa çektikten sonra oyunu kapatıp açarsanız yol açılmış olur.
Ayrıca Scs'nin iki oyununda da bu tarz özelliklerin varsayılan ayarlarda olmasını tavsiye ederim. Özellikle trafik yoğunluğu "1.0" olarak kalmalı. Oyunun yapay zekası biraz sıkıntılı düz gidecek olan da dönecek olanda aynı şeritte olunca trafik kilit. Ama trafik yoğunluğu varsayılan değerde olursa göze batacak bir sorun olmuyor.
Scs sadece şuanda dlc çıkarmanın peşinde onun dışında getirdikleri pek bi yenilik yok. Var ama çok işe yarar değil, yağmur sensörü, çekici paletine sponsor vs. İlk başta bi şu oyun 11 senelik olacak bu sene tır krlenmesi yok en basit. Geçen sene betası çıkan ''Tse3'' adlı mobil oyunda bile var!! Ağustos ayında man tgx 2020'yi çizimi yapılmış olarak gösterdiler daha çekiciden ses yok. Mercedes mp6'yı çıkaracak scs hala mp5'i getirecek. Daha çok varda işte boşver. Bu en son yaptıkları şeyden en güzelleri air ve tırsan dorse firmasıyla anlaşmış olmaları.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı