ETS 2 - Road To The Black Sea 5 Aralık'ta Çıkıyor

48TL olmasaydı çok fazla satacaktı. Ben alacaktım ancak aşırı yüksek fiyattan dolayı almayacağım.
Bende para hazır 39 TL olarak çıksaydı direk alacaktım ama 48 TL nedir ya. Arada 10 TL var çok değil ama bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum. Baltic DLC'si 17.99 Euro ve 39 TL olarak satılıyor. Yeni çıkan Road To The Black Sea ise 17.99 Euro olmasına rağmen 48 TL olarak çıktı. Steam Euro'yu sabit tumuyor muydu bu ne iş?

Trakya haritası. Tekirdağlı olduğum için Tekirdağ'da başladım oyuna tekrar.

Dosya Ekleri

• 20191205202527_1.jpg
    20191205202527_1.jpg
    217,1 KB · Görüntüleme: 28
  • 20191205202531_1.jpg
    20191205202531_1.jpg
    199,4 KB · Görüntüleme: 26
  • 20191205202534_1.jpg
    20191205202534_1.jpg
    181,7 KB · Görüntüleme: 24
Arkadaşlar çıkış fiyatı ile satın almayın 5 aralık'ta. Sanırsam 18 aralıktan sonra kış indirimleri gelecek diye okumuştum bir yer'de. Ne kadar doğru bilmem fakat indirimde alırsanız bayağı kar edersiniz.

Arkadaşlar çıkış fiyatı ile satın almayın 5 aralık'ta. Sanırsam 18 aralıktan sonra kış indirimleri gelecek diye okumuştum bir yer'de. Ne kadar doğru bilmem fakat indirimde alırsanız bayağı kar edersiniz.

Henüz yeni eklenmiş dlc indirime girmez. Dediğim gibi, internetten alırsanız daha ucuza kapatırsınız.

Henüz yeni eklenmiş dlc indirime girmez. Dediğim gibi, internetten alırsanız daha ucuza kapatırsınız.

O zaman indirime ne zaman girerse o zaman alınmalı, bir DLC için o kadar para vermek mantıksız. Ayrıca çok fazla abartıldı, bir kaç görüntü izledim de o kadar da efsane olmamış.

En basitinden yollara çukurlar filan koymaları gerekirdi, her yer rezalet bizim yolların. 🤣

O zaman indirime ne zaman girerse o zaman alınmalı, bir DLC için o kadar para vermek mantıksız. Ayrıca çok fazla abartıldı, bir kaç görüntü izledim de o kadar da efsane olmamış.

En basitinden yollara çukurlar filan koymaları gerekirdi, her yer rezalet bizim yolların. 🤣

Yine de güzel olmuş ya, klasik İstanbul. :D

Multiplayer da güzel oynanır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı