ETS 2 RTX3060 sistemde kasıyor

4yb4rs

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam benden düşük sistemli arkadaşlar, Ultra grafiklerde Truckers MP oynarken kasmıyor. Ama bende kasıyor Ultra grafiklerde. Ultrayı geçtim çok yüksek veya yüksekte de kasıyor. Grafiklerim görseldeki gibi. Siz bana kaliteli Tmp'de kalabalık yerde kasmayacak güzel bir ayar önerirseniz sevinirim. Bir de benim oyun neden kasıyor?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-25 190633.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-25 190633.png
    2 MB · Görüntüleme: 37
  • Ekran görüntüsü 2023-12-25 190659.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-25 190659.png
    324,9 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaşlar selam benden düşük sistemli arkadaşlar, Ultra grafiklerde Truckers MP oynarken kasmıyor. Ama bende kasıyor Ultra grafiklerde. Ultrayı geçtim çok yüksek veya yüksekte de kasıyor. Grafiklerim görseldeki gibi. Siz bana kaliteli Tmp'de kalabalık yerde kasmayacak güzel bir ayar önerirseniz sevinirim. Bir de benim oyun neden kasıyor?

Kasması normal Truckers MP optimizasyonu birazcık kötü bir olan uygulama.

Virüs olmadigindan eminsij değil mi, bir de Truckers MP optimizasyonu çok iyi değil haberin olsun.

Bütün sistem özelliklerini yazabilir misiniz? Ölçeklemeyi en düşüğe alıp ufak ufak yükseleterek dener misiniz?

Geri
Yukarı