RX 560 sistemde ETS 2 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

neptun1zm

Hectopat
Merhaba önceden ETS 2 yüksek ayarlarda herhangi bir kasma olmadan rahat bir şekil de oynuyordum fakat şu an oyun da ara sıra kasmalar oluyor ve FPS düşmesi sorunu oluyor diğer oyunlar da bir sıkıntı yok sadece ETS 2'de böyle bunu nasıl çözebilirim?

Sistemim.
RX 560 4 GB ekran kartı.
i5 4570 işlemci.
8 GB DDR3 RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba önceden ETS 2 yüksek ayarlarda herhangi bir kasma olmadan rahat bir şekil de oynuyordum fakat şu an oyun da ara sıra kasmalar oluyor ve FPS düşmesi sorunu oluyor diğer oyunlar da bir sıkıntı yok sadece ETS 2'de böyle bunu nasıl çözebilirim?

Sistemim.
RX 560 4 GB ekran kartı.
i5 4570 işlemci.
8 GB DDR3 RAM.

Aynı sorun forumda birkaç kişide daha olmuş. Driver sorunu var eski driverlerden birini yükleyip tekrar deneyin.

Sistemim.
RX 560 4 GB ekran kartı.
i5 4570 işlemci.
8 GB DDR3 RAM.
Driverden kaynaklanıyor olabilir. Bendede GTX1660S var. Güncellemeden sonra NVIDIA Denetim Masası açılmamaya başladı ve bazı oyunlarda FPS düşmesi yaşamaya başladım. Driverlarda böyle durumlar yaşanabiliyor hangi ekran kartı olursa olsun. ETS2'de mesela sola baktığım zamanda 40 FPS'e kadar düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı