ETS 2 Runtime Error Hatası

YSNHNCR

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bilgisayarıma kendim internetten belleğe yazdırıp format attım, Windows 8.1 Pro Lisanslı. Driver'ları ve gereken her şeyi yükledim. Sonra oyunu yükledim, oyunu oynamaya başladıktan 5 dakika sonra ' Microsoft Runtime Error ' hatası alıyorum. Resmini koymaya çalışırım. Hata çıkınca Tamam'a bastığınız da oyun kapanıyor.
Daha önce de format atmıştım yine kendim, ve yine aynı problem olmuştu ancak, uzun zaman oldu nasıl çözdüğümü hatırlayamıyorum.
Denediğim Yöntemler Şunlar ;
* Microsoft Visual C++ 2005-20013 arası tüm sürümleri sildim tekrar yükledim, hepsi güncel.
* Ekran kartı driver'larını sildim yeniden yükledim, güncel.
* Windows Güncel.

Bunlar dışında yapabileceğim, önerdiğiniz bişey ?

Teşekkür ederim.
PPNkrb.jpg

Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler açtıktan sonra Windows özelliklerini aç veya kapat seçeneğini açın. Sonra Net Framework ayarlarını aktifleştirip tamama basın. Sonra bir yükleme ekranı çıkacaktır. Onun yüklemesini bekleyin. Bitince sizden yeniden başlatmanızı isteyecektir. Yeniden başlatın.

Ekran Görüntüsü (7).png

Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler açtıktan sonra Windows özelliklerini aç veya kapat seçeneğini açın. Sonra Net Framework ayarlarını aktifleştirip tamama basın. Sonra bir yükleme ekranı çıkacaktır. Onun yüklemesini bekleyin. Bitince sizden yeniden başlatmanızı isteyecektir. Yeniden başlatın.

Eki Görüntüle 280651
Cevabın İçin sağol deneyeceğim [emoji870]️

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı