ETS 2 RX6800 12400F kasma

İşletim sistemi
Windows 10

MehmetSLH

Hectopat
Makaleler
1
RAM
16
Ekran kartı
RX 6800
Anakart
B660 PLUS D4
İşlemci
12400F
V-Sync açma kapatmadan tututn her yöntemi denedim fakat işe yaramadı hem kötü görüntü var hem aynadan arkaya baktığım zaman görüntü kaybolması gibi kötü görüntüler ortaya çıkıyor ortalama kullanım ve FPS değerleri aşağıda teşekkürler.

1080p 165Hz veya varsayılan tazeleme değeri.
Ortalama 105 FPS ara sıra 80'e düşüyor.
Bariz bir şekilde akıcılık sorunu mevcut.

Aynadaki pop-in sorununu cozmek icin ayna ile alakali tum ayarlari en yuksege cekmeniz gerek, en yuksekte bile kotu gorunuyor denebilir hatta. GPU kullaniminiz tam degilse ve frametime degerleriniz dalgali ise olcekleme ayarini biraz yukseltmeyi deneyin. ETS 2 oldukca tek cekirdek performansina bakan ve gunumuzde artik GPU tarafinda hafif bile denebilecek bir oyun, baska bir oyunda da deneyin.

Hocam mod var mı?

Yok hocam.

Aynadaki pop-in sorununu cozmek icin ayna ile alakali tum ayarlari en yuksege cekmeniz gerek, en yuksekte bile kotu gorunuyor denebilir hatta. GPU kullaniminiz tam degilse ve frametime degerleriniz dalgali ise olcekleme ayarini biraz yukseltmeyi deneyin. ETS 2 oldukca tek cekirdek performansina bakan ve gunumuzde artik GPU tarafinda hafif bile denebilecek bir oyun, baska bir oyunda da deneyin.

GPU %30'larda işlemci ise %15'lerde hocam tüm ayarları yükseğe alsam çok fazla kasıyor dğer oyunlarda böyle bir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı