Çözüldü ETS 2 save dosyası nerede?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BatuhanTmzx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ETS 2'yi yeni aldım bankadan kredi çektim vs. ama para sıkıntısı bir türlü geçmiyor. Bir konuda save dosyasından Game dosyası içeriğini değiştirmemiz gerektiğini söylüyorlardı. Uzun bir süre save dosyasını aradım ama bulamadım. Cheat Engine falan kurmak istemiyorum sadece parayı yükseltsem yeter bana.

Çözüm
Bulut kayıt açıksa "Steam/userdata/*buradasayılarvarvb*/227300/remote/profiles" adresinde ETS2 save dosyalarınız bulunabilir. Burada sayılar var vb yazdım yukarıda, o kısmı klasörde gezerek bakmanız gerekiyor.
Bulut kayıt açıksa "Steam/userdata/*buradasayılarvarvb*/227300/remote/profiles" adresinde ETS2 save dosyalarınız bulunabilir. Burada sayılar var vb yazdım yukarıda, o kısmı klasörde gezerek bakmanız gerekiyor.

Çözüm
Bulut kayıt açıksa "Steam/userdata/*buradasayılarvarvb*/227300/remote/profiles" adresinde ETS 2 save dosyalarınız bulunabilir. Burada sayılar var vb yazdım yukarıda, o kısmı klasörde gezerek bakmanız gerekiyor.

Steam bir klasör değil mi eğer öyleyse nerede acaba?

Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > profiles.

1703435489454.png

Bende böyle Game dosyası hiçbir yerde yok.

Geri
Yukarı