ETS 2 Scania S High Roof vs Volvo Fh Globetrotter

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
İkisinden birini almayı düşünüyorum. Sizce hangisini alsam daha iyi? Benim için önemli olan yol tutuşu ve hız. Yokuşta bayılmasını istemem.

İkisinden birini almayı düşünüyorum. Sizce hangisini alsam daha iyi? Benim için önemli olan yol tutuşu ve hız. Yokuşta bayılmasını istemem.

Hız derseniz Scania ancak söylediğiniz kriterlere bakılırsa tavsiyem Volvo olur. İyi bir donanımla alırsanız yokuşta vs bayılmaz. Not: Eğer kariyer kasmıyorsan hız sınırını kapatmanı öneririm.

Hız derseniz Scania ancak söylediğiniz kriterlere bakılırsa tavsiyem Volvo olur. İyi bir donanımla alırsanız yokuşta vs bayılmaz. Not: Eğer kariyer kasmıyorsan hız sınırını kapatmanı öneririm.

Kapalı hocam. :D. Scania yokuşta bayılır mı? Aralarında 20hp fark var Scania daha önde gibi.

Bir de Mercedes GigaSpace var onu da düşünüyorum ama yavaş diyorlar. Sizce nasıl?

ETS'de Scania R ve Volvo FH16 kullanıyorum. Kokpit, aksesuar ve yol tutuş olarak Scania favorim. Volvo'da çok güçlü ama kokpitten kaybediyor benim gözümde. Performans olarak Scania ve Volvo eşit benim gözümde. Oyunda Scania ve Volvocular diye ayrıldık :D.

Motor olarak çok farkları olmadıkları için bence tasarım olarak Scania S daha önce.

Ben Renault fanıyım, o ayrı. :D

Arkadaşlar tavsiyeniz sayesinde Scanıa alacağım hepinize iyi oyunlar.
ETS'de Scania R ve Volvo FH16 kullanıyorum. Kokpit, aksesuar ve yol tutuş olarak Scania favorim. Volvo'da çok güçlü ama kokpitten kaybediyor benim gözümde. Performans olarak Scania ve Volvo eşit benim gözümde. Oyunda Scania ve Volvocular diye ayrıldık :D.

Aynen öyle. :D

Hocalarım 6x2 araçlar nasıl. Sanırsam daha güçlü ama daha yavaşlar. Gerekli mi sizce?

Arkadaşlar tavsiyeniz sayesinde Scania alacağım hepinize iyi oyunlar.

Aynen öyle. :D

Hocalarım 6x2 araçlar nasıl. Sanırsam daha güçlü ama daha yavaşlar. Gerekli mi sizce?

Ben genelde 4x2 kullanıyorum ama 6x2 de iyidir, kariyer kasıyormuşsunuz zaten anladığım kadarıyla. 4x2 ile çekebildiğiniz yüklerin bir tık daha ağırları için. Eğer 6x2 yaparsanız motor yükseltmesi yapmayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı