Çözüldü ETS 2 Ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

salihhakbagg

Decapat
Daha fazla  
Selam, ETS 2'yi silmiştim geri yükledim oyuna girdim fakat hiçbir ses yok ve ses karıştırıcısında da gözükmüyor oyun. Başka oyunlarda sıkıntı yok.

Çözüm
Windows sürümünüz nedir ve ses driverlari kurulumu.

Windows 10 kullanıyorum. Sürücüler güncel gözüküyor. Attığınız linkteki sürücülerde var bende.

Hatta şu an garanti olsun diye yükledim linketi sürücüyü MSI programı geldi PC'ye ama hala ETS 2 de bir tane bile ses yok oyunu sildim yükledim belgeleri sildim sıfırdan başladım gene ses yok.

Hatta şu an garanti olsun diye yükledim linketi sürücüyü MSI programı geldi PC'ye ama hala ETS 2 de bir tane bile ses yok oyunu sildim yükledim belgeleri sildim sıfırdan başladım gene ses yok.

Çok şükür sorunu çözdüm ses ayarlarından kullanmadıklarımı (krisp diye bir uygulama var) kaldırdım PC resetledim çözüldü.
Her şey açık, varsayılan.

Windows 10 kullanıyorum. Sürücüler güncel gözüküyor. Attığınız linkteki sürücülerde var bende.

Çok şükür sorunu çözdüm ses ayarlarından kullanmadıklarımı (krisp diye bir uygulama var) kaldırdım PC resetledim çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı