ETS 2 siyah ekran sorunu

EGEMENK

Decapat
Dün Steam'den orijinal ETS 2 aldım. Ve yükledim. Her şey bugün akşam 7'ye kadar her şey iyiydi. Güncelleme geldi güncellemeyi yaptım ve sonrasında oyunun simgesine tıkladğımda siyah ekran geliyor ve oyun kapanıyor sebebi ne olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kendim Steam klasörünü sildim profili sildim dosyaları doğruladım fakat halen çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu eski sürüme döndürmenize gerek yok. Oyunu açarken hangi motorla açılacağını seçiyorsunuz. DirectX9 olanı seçip deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oh evet dikkat etmemişim kusura bakmayın. Listede eskiden hem 11 hem 9 vardı kaldırmışlar.
ANLADIM OYUNU ZATEN DÜN ALMIŞTIM OYNAYAMADIM ZATEN O YÜZDEN İADE ETTİM YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
Peki bildiğiniz ets 2 gibi bir simulasyon oyunu varımıdır. Tır olmasına gerek yok araba otobüs te olur bu pc le oynayabiliceğim

Anladım bu haber moralimi bozdu ama yardımlarınız içim teşekkürler.

bu konuyu tekrar açıyorum ama bir görsel atmak istiyorum internet üzerindeki bütün insanlar dxdiaga bakmamızı söylemiş.

bu konuyu tekrar açıyorum ama bir görsel atmak istiyorum internet üzerindeki bütün insanlar dxdiaga bakmamızı söylemiş.
yardım edicek yok mu ?

Merhabalar öncelikle konunun üzerinden 1 yıl geçmiş olsa bile konuyu uyandırmak istedim, oyuna girerken OpenGL ile aç derseniz grafikler ve performans biraz daha düşsede ekran kartınızı değiştirmeden ets 2 ye son sürüm sorunsuz girebilirsiniz.İyi Günler

Merhabalar öncelikle konunun üzerinden 1 yıl geçmiş olsa bile konuyu uyandırmak istedim, oyuna girerken OpenGL ile aç derseniz grafikler ve performans biraz daha düşse de ekran kartınızı değiştirmeden ETS 2'ye son sürüm sorunsuz girebilirsiniz. İyi günler.

Maalesef OpenGL seçeneği yanlış bilmiyor isem 1.35'den sonra artık yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı