ETS 2 Steam çalışmayı durdurdu hatası

İşletim sistemi
Windows 7

PeawTierRoot

Centipat
Bundan 4-5 ay önce hiçbir sıkıntı olmadan ETS 2 oynuyordum. Sonra sildim. 2 gün önce tekrar yüklemeye karar verdim. Oyuna girdiğimde eski profilimi silip yeni bir tane oluşturup oyuna girdim. Harita yüklenirken ilk önce siyah ekrana attı ve sonra "ETS 2 Steam çalışmayı durdurdu" yazısı geldi. Art arda 4-5 kere denedim aynı hatayı vermeye devam etti. Sonraki gün bir daha denedim bu sefer "ETS 2 Steam çalışmayı durdurdu" bu yazıyı vermeden direkt siyah ekran verdi ve oyunu kapatıp masaüstüne attı(Bazen yine ETS 2 Steam çalışmayı durdurdu yazısı çıkıyor). Silip tekrar yükledim ama aynısı olmaya devam ediyor. Sonra bir şey fark ettim. Oyunu açıp oyuna devam ede bastığımda yanda bir yazı çıkıyor. Şu şekilde "Çökme tespit edildi- sonra altında 4 adet olabilecek neden- ilk üçü modlarla alakalı ama hiç mod işine girmedim-4. İse bazen donanım ve sürücü arızası oyunun çökmesine sebep olabiliyor diye bir yazı veriyor. Pek anlamadım yardımcı olabilir misiniz?

İlk yapman gereken dosyaları doğrulamak. Yeni yüklemiş olabilirsin ama bazen sıkıntı olabiliyor sen dene dediğimi. Yine olmazsa modları kontrol et belki gözünden kaçmış olabilir.

Sistem özelliklerini yazar mısın?
win7 64 bit işletim sistemi ,4gb ram, işlemci=amd athlon(tm) 7750 dual-core processor 2.7 ghz ekran kartı nvidia geforce 9500 gt
DLC'leri kapatıp tekrar girer misin ?
Kapatıp denedim ama yine olmadı
İlk yapman gereken dosyaları doğrulamak. Yeni yüklemiş olabilirsin ama bazen sıkıntı olabiliyor sen dene dediğimi. Yine olmazsa modları kontrol et belki gözünden kaçmış olabilir.
dosyaları başarıyla doğruladı ve modları tekrar kontrol ettim ama işe yaramadı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı