Çözüldü ETS 2 Steam DLC çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

yusufylmz_26

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo İdeapad Gaming 3 GTX 1650 Ti Ryzen 5 4600h 16 GB Ram
Merhaba. Aylar önce Road to the baltıc sea DLC satın aldım. Eski bilgisayarımda tam Edirne sınır kapısına geldiğimde oyun hiçbir hata vermeden atıyordu. Şimdi yeni laptop aldım. Oyunu kurdum hata düzelmemiş hâla Edirne sınır kapısına geldiğim anda oyundan atılıyorum. Bu neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyundan atarken veya atıldıktan sonra karşınıza herhangi bir hata veya hata raporu çıkıyor mu? Çıkıyorsa ekran görüntüsünü atar mısınız?

Hata raporu çıkmıyordu. Sorunu hallettim. Modlardan birisi uyumsuzmuş. Tır skinlerinden birisi ile DLC uyumsuzmuş ne alakaysa. Modu devre dışı bırakınca sorun düzeldi. İlgin için teşekkürler
Oyundan atarken veya atıldıktan sonra karşınıza herhangi bir hata veya hata raporu çıkıyor mu? Çıkıyorsa ekran görüntüsünü atar mısınız?

Hata raporu çıkmıyordu. Sorunu hallettim. Modlardan birisi uyumsuzmuş. Tır skinlerinden birisi ile DLC uyumsuzmuş ne alakaysa. Modu devre dışı bırakınca sorun düzeldi. İlgin için teşekkürler

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı