Çözüldü ETS 2 sürekli donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Son sürümde optimizasyon sorunu var fakat sisteminiz iyiyse bir sorun yaşamazsınız siseminizi atarsanız yardımcı olurum.

Sanırım evet bende sorun yaşıyordum öyle ki orta yüksek ayarlarda 70 FPS alırken her şey düşükte 50 FPS oluyordu, ama şu an düzeldi sanırım güncellemeleri de kontrol etse iyi olur.
Son sürümde optimizasyon sorunu var fakat sisteminiz iyiyse bir sorun yaşamazsınız siseminizi atarsanız yardımcı olurum.

Sanırım evet bende sorun yaşıyordum öyle ki orta yüksek ayarlarda 70 FPS alırken her şey düşükte 50 FPS oluyordu, ama şu an düzeldi sanırım güncellemeleri de kontrol etse iyi olur.

Çözüm
Son düzenleme:
O sistemde donacak takılma yapacak bir oyun değil öncelikle bunu söylemeliyim, önceden beri mi var yoksa yeni mi oldu? Yeni olduysa güncelleme bekle önceden beri varsa virüs taraması yapmanı öneririm.

Ben laptopu yeni aldım ama bundan önceki laptopum bundan kat kat kötüydü bunu yapmıyordu tabii eski sürümlerde yeni sürümü ilk defa bunda oynadım.

Ben laptopu yeni aldım ama bundan önceki laptopum bundan kat kat kötüydü bunu yapmıyordu tabii eski sürümlerde yeni sürümü ilk defa bunda oynadım.
Daha yeni aldıysanız driver vesaire güncellemelerini de yaptığınızı varsayaraktan korsan yazılım vesaire indirmemişseniz, güncelleme bekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı