ETS 2 donuyor

bombastik22

Femtopat
Daha fazla  
ETS 2 de tek seferlik işten gideceğim şehri seçiyorum işi alıyorum kamyon gelince donuyor PC'yi kapatmak zorunda kalıyorum.
DirectX 11 dende açtım ekran kartım destekliyor fakat yine düzelmedi sürüm 1.47 please çözüm.

Ekran karti yeterli degil.
CPU da isindiktan sonra frekans kisma yapiyor, bu yuzden performans dusuk. Yapacak bir sey yok pek. CPU darbogazini onlemek icin ThrottleStop kurabilirsiniz, ama oyle de laptop cok isinir, sogutma iyi degilse laptopa zarar verebilir.

Hocam sisteminiz ets 2 için sanki çok da yeterli değil. Grafikleri en düşüğe alın.
hocam zaten en düşükte yine girdim olmadı eğer bir çözümü yoksa yaklaşık 2 3 haftaya bir canavar dizeceğim zaten. onun içinde konu açacağım yakın zamanda, çözümünüz yoksa başka saygılar. cümle biraz garip oldu.p

Ekran karti yeterli degil.
CPU da isindiktan sonra frekans kisma yapiyor, bu yuzden performans dusuk. Yapacak bir sey yok pek. CPU darbogazini onlemek icin ThrottleStop kurabilirsiniz, ama oyle de laptop cok isinir, sogutma iyi degilse laptopa zarar verebilir.
laptopumun sıcaklık değerleri gayet iyidir. zaten altı delikli bir zeminde yukarıda tutuyorum. fan kısımlarına elimi tuttuğumdada gayet sakin ve ılık.

Bir abonelik sistemi olduğunu eklemek istiyorum. Kaliteli oynamak için en az 100 Mbps İnternet filan lazım.
internet sıkıntım yok ancak o tür servislerle uğraşmak istemiyorum ama belki.

hocam zaten en düşükte yine girdim olmadı eğer bir çözümü yoksa yaklaşık 2 3 haftaya bir canavar dizeceğim zaten. onun içinde konu açacağım yakın zamanda, çözümünüz yoksa başka saygılar. cümle biraz garip oldu.p
Hocam güzel bir bilgisayar alacaksanız az daha sıkın dişinizi bence. Bu arada konu açmayı unutmayın hocam. Bütçenize göre olabilecek en iyi sistemleri öneririz.

@bombastik22
Kod:
-nointro -unlimitedlog -mm_pool_size 4000 -mm_max_resource_size 32 -mm_max_tmp_buffers_size 1000
Steam baslangic ayarlarina bunu ekleyebilirsiniz, bir nebze yardimi dokunur. Ve ThrottleStop kurun, orada "Disable turbo" secenegini kapatin ama isilara dikkat edin ki islemciye zarar vermesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı