ETS 2 tır önerisi

Axor modu çok kaliteli ve güzel. Keza scania rjl, Ford F Max de kaliteli ve modifiyeye uygun modlar ama sadece bunlarla sınırlı değil. ets2lt.com'da bir sürü tir modu var.

Sana tavsiyem Mercedes New actros gayet güzel modifiye seçenekleri var, tabii Mercedes tuning pack DLC'si varsa. Bir de Scania S bu da güzel modifiye olan tırlardan ama aynı şekilde tuning pack DLC'si gerekiyor ama ikisi arasında tavsiyem Scania. Çünkü yolda daha iyi gidiyor.

Volvo FH 450 alabilirsin yeni başlayan biriysen.
400k falan paran varsa filo kurmadan tek tıra yatıracak kadarsan FH450 8x2 şasi alabilirsin.

modifiye anlamında oyunda olan araçlarda volvo fh450 ye artı olarak dlc alabiliyosun aynı zamanda scanialarada alabilirsin ilkbahar indiriminde fiyatı uyguna gelicektir ama şuan 15₺ civarında
oyun içi tırlarda daflarda fazla bi modifiye seçeneği zaten bulunmuyo en çok modifiye scania da ama sorarsan hangisi daha zevkli sürülür volvo fh 450 8x6 şasi

Artık ETS 2'de modifiye edecek tır bulamıyorum düzgün tır bilen varsa marka model yazabilir mi? Tır modları lazımsa sorabilirsiniz. Modlar önemliyse tabii.
Ben genelde Scania s ve Mercedes New actros kullanıyorum en güzel modifiye seçenekleri onda fakat modifiye DLC leri varsa güzel eğer yoksa o zaman pek takacak parça yok

Geri
Yukarı