Çözüldü ETS 2 tır yavaş gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
O_O
ETS 2'de hile yapıpı oyundaki en pahalı tırı aldım. Tırın her şeyini fulledim fakat yine 124'le gidiyor. Bundan daha hızlı bir tır var mıdır?

Tır bu:

1604078849800.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
124 km değil mph.
Km/sa zaten.

Tırın herşeyini full yapmak daha hızlı gideceği anlamına gelmez. 8x4 şaside zaten yavaş gidecektir. 4x2 şasi kullanın.

Eğer daha yüksek performanslı birşey isterseniz Scania S730 ya da Volvo FH16 750bg’lik versiyonunu kullanabilirsiniz.

Ama hızlı gitmesini boşverin tırla zaten hız yapılmaz ve MP’da tüm araçlar 110 km/sa ile sınırlı.
124 km değil mph.
Km/sa zaten.

Tırın herşeyini full yapmak daha hızlı gideceği anlamına gelmez. 8x4 şaside zaten yavaş gidecektir. 4x2 şasi kullanın.

Eğer daha yüksek performanslı birşey isterseniz Scania S730 ya da Volvo FH16 750bg’lik versiyonunu kullanabilirsiniz.

Ama hızlı gitmesini boşverin tırla zaten hız yapılmaz ve MP’da tüm araçlar 110 km/sa ile sınırlı.

Son düzenleme:
Çözüm
En hızlısı scania dır ve 124'de çok yavaş değil hem senin tırın ağır yük tırı yani yavaş gitmesi normal istersen 1000HP motor modları var onları indir kur bayağı hızlı olur araba.

Benden size bir tavsiye kendim test ettim. 6 vites şanzıman çabuk hızlanıyor ama top speed biraz az. 12 vites şanzıman ise biraz yavaş hızlanıyor ama top speed daha yüksektit. Birde ben en hızlı tır olarak Volvo FH16 zannediyordum. 750 beygir olandan.

Geri
Yukarı