Çözüldü ETS 2 TMP "internetle ilgili bir uyarı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirhan34181

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
Arkadaşlar iyi akşamlar; şu dijital yol güncellemesinin önceesinde kayıt bile alarak 30 40 FPS oynuyordum kalabalık yerlerde dijital yol için şeritleri kısıtladıklarında da kayıt yapmadan oynayaibliyordum ama şu anda hiçbir şekilde giremiyorum aynen şu şekilde oluyor: Sunucu seçme ekranı geçiyor falan hani tır ekranda oluyor ya garaj ekranı galiba. Oynarkende ESC basında açılan menü orada süre basıyorum servera bağlanıyor falan ondan sonra oyun bir donuyor ve 30 40 sn donuk geldiğinde ise internetle ilgili bir uyarı verip serverdan kickliyor. Ekran kartım önceden 1GB'lik idi o varken bu uyarı geldiğinde kimsenin olmadığı bir yerde giriş yapmaya çalışarak girebiliyordum ama şu anda bu da işe yaramıyor sebebini/çözümünü bilen varsa ve yazarsa sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam,şunu bir dener misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Emirhan34181
Hocam, şunu bir dener misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Emirhan34181

404 veriyor link için bir bakabilirsiniz misin?

Alıntı yapınca düzeldi :D

Denedim ve videodakini aynen yaptım önceden açıldığı süreden bile daha hızlı açıldı teşekkür ediyorum. Rec yapıp banlatmaya kaldığım yerden devam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Denedim ve videodakini aynen yaptım önceden açıldığı süreden bile daha hızlı açıldı teşekkür ediyorum. Rec yapıp banlatmaya kaldığım yerden devam.
Rica ederim,yardımcı olduysam ne mutlu bana.Keyifli sürüşler ve merhametli olun 😁.

Çok ufak bir güncelleme yapayım; ufak çaplı biraz kurcaladım g start in Truck 1 kodu garaj menüsünü görmeden direk tır a geçiş yapmaya yarıyormuş Game kodunu yazınca ise oyunu kapatmadan kapat-aç yapmayı sağlıyormuş yani giriş yapmaya çalışırken haritayı yüklemeye çalışırken kasmasından dolayı kick yiyordum ya kick yedikten sonra konsola Game yazarak quickrestart atarak (map zaten yüklenilmiş durumdaydı) sadece servera yeniden bağlanmaya yarıyor bu sayede hızlıca tekrar servera giriş yapabiliyorum şu g start in Truck 1 kodunun pek bir işlevi yokmuş aslında sadece biraz zaman kazanmaya yarıyor asıl komut Game.

Yeni konular

Geri
Yukarı