ETS 2 Truckers MP banı yeni ETS 2 alınca açılır mı?

ilkay Kocaoğlu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F//MSİ H610M-G//G-SKİLL RİPJAWSV 2x8 3600HZ//VİPER VPN100 512GB//SAPPHİRE PULSE RX 5700 XT//COOLER MASTER TD500//SHARKOON SHP-650
Arkadaşlar ben eski hesapta 5 tane uyarıdan ban yedim yeni tmp hesabı ve yeni Steam hesabı açıp ETS 2 alınca ban açılır mı?

Dostum ben yıllardır oynarım hep bu taktikle devam ettim şu anda en son bana bu hatayı veriyor sistemi çözdüler büyük ihtimalle. Benim en son konuya bak.
Kral ben discord sunucuların sordum hwid Changer gerekiyor senin profilde gizli bir bakabilir misin.

Kral ben discord sunucuların sordum hwid Changer gerekiyor senin profilde gizli bir bakabilir misin.
Hesabı sildirttin bana şimdi dediğin mutlu etmedi yani keşke daha emin olmadağını felan söyleseydin çünkü 2 yıldır böyleymiş bu durum bildirim gelmezse evading ban atıyorlar mış

Dostum ben yıllardır oynarım hep bu taktikle devam ettim şu anda en son bana bu hatayı veriyor sistemi çözdüler büyük ihtimalle. Benim en son konuya bak.

Ulan Eren dedigin her şeyi yaptim bos HWID changer gerekiyor hesabi sildirdin Very high report sistemi achivimentsla gitdi bilmedigin konularda konusma yerler seni.

Geri
Yukarı