ETS 2 Truckers MP sunucuya girmiyor

Mematibaş1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ETS 2 için truckmp indirdim kurdum herhangi bir sorun çıkmadı. Fakat smilation 1'e join server diyorum giriyor herhangi bir hata almıyorum. Oyuna girdiğimde konvoyda trucksmp açık olduğu icin giremezsiniz yaziyor yani trucksmp çalıyor ama uste sohbet icin bir panel olmasi lazim. Digerleriyle iş almak icin falan. O yok sadece sür var altta. O da Online degil zaten tek seferlik is.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    2,8 MB · Görüntüleme: 22
Bak kanka yukarıda hem konuşmak için hem de iş almak için bir panel olması gerek ama yok

Hocam zaten ne bekliyorsunuz anlamadım. Konoy olarak oynayacaksanız neden TMP giriyorsunuz? TMP de normal olarak buluşup oynayabilirsiniz ama aynı yükü alamazsınız diye biliyorum.

TMP'de konvoy oynayamazsınız. Sür dediğinizde sizi otomatik zaten online moda atıyor.

TMP'de konvoy oynayamazsınız. Sür dediğinizde sizi otomatik zaten Online moda atıyor.

@Takemura he arkaş anladı ben süre basınca Online değil normal kariyere girecek diye biliyorum konvoy göstermemin sebebi de tmpmin çalıştığını ama panel olmadığı için Online çalışmor diye kanıt manasında meğerse süre bascakmışım

TMP'de konvoy oynayamazsınız. Sür dediğinizde sizi otomatik zaten Online moda atıyor.

Hocam en çok insan hangi yollar arası oluyor 300 kişilik servere girdim 0 kisi vardi benim bulunduğum yolda bir de sizde DLC gerekli midir veya Türkiye haritası

Son düzenleme:
@Takemura he arkaş anladı ben süre basınca Online değil normal kariyere girecek diye biliyorum konvoy göstermemin sebebi de tmpmin çalıştığını ama panel olmadığı için Online çalışmor diye kanıt manasında meğerse süre bascakmışım

Hocam siz sorununuzu düzgün anlatamadınız o yüzden :)

Hocam en çok insan hangi yollar arası oluyor 300 kişilik servere girdim 0 kisi vardi benim bulunduğum yolda bir de sizde DLC gerekli midir veya Türkiye haritası

Simulation 1 e gir en kalabalık sunucu orası oluyor. Ayrıca en kalabalık şehirler Duisburg ve Calais

Yeni konular

Geri
Yukarı