ETS 2 Unrealible connection hatası

AdLine

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Herkese iyi forumlar.
ETS 2 online girdiğim zaman unrealible connection hatası alıyorum. Ticket açmıştım bundan 1 sene önce. "VPN ile girmeyi deneyin"dediler. Bu sefer PING 400 oluyor ve oynanmıyor. Sizce sorun ben de mi yoksa Truckers MP de mi?
Not: Genellikle kalabalık yerlerde oluyor. Mesela Dümdüz yolda gidiyorum. Önüme konvoy geliyor. Tam oyuncular yüklenirken "Unrealible connection" diyip offline moda atıyor.

Aslında verilen hata internetle alakalı bir hata. Belki kalabalık alanlarda pinginiz çok yükseliyordur ya da başka internet sorunlarınız oluyordur bu konuda çok bilgi sahibi değilim ancak para ve seviyeyle uğraşmamak için internetten indirdiğim bazı profiller multiplayer’de çalışmıyor, bu hatayı veriyordu. Ben de başka bir profil indirdim, yine para ve seviye hilesi yapılmış fakat abartılmamış bir profildi. Bu hatayı vermeyi kesti.

Aslında verilen hata internetle alakalı bir hata. Belki kalabalık alanlarda pinginiz çok yükseliyordur ya da başka internet sorunlarınız oluyordur bu konuda çok bilgi sahibi değilim ancak para ve seviyeyle uğraşmamak için internetten indirdiğim bazı profiller multiplayer’de çalışmıyor, bu hatayı veriyordu. Ben de başka bir profil indirdim, yine para ve seviye hilesi yapılmış fakat abartılmamış bir profildi. Bu hatayı vermeyi kesti.
O profili bana atar mısınız? Ben de o profil ile deneyeyim. Yeni profil ile başladım yine aynı sorun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı