Çözüldü ETS 2 yüksek lag

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Furkann1903

Decapat
Daha fazla  
RAM
Ddr 3 667 MHz 2 GB ram
Ekran kartı
Az 3650 v2
Anakart
Asus M4A78LT-M-LE
İşlemci
AMD phenom X2 555 3.20 ghz
Merhaba arkadaşlar, yeni ekran kartı aldım. Önceden ETS 2 normal bir şekilde 35 FPS alırken şimdi 50 FPS alıyorum fakat sürekli olarak lag giriyor. Üstelik ayarları en düşüğe alınca düzelmiyor. FPS yüksek ama lag var. Neden olabilir? Önceki konularda darboğaz olabileceği söylenmişti. 2.50 GHz işlemciyi 3.20 GHz yükselttim ama bir değişiklik olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı lag sorunu bende de var ustam sistemim: Q6600 3.20 GHz GTX760 2 GB 8 GB RAM bu şekilde 100 FPS ara sıra 100'ün de üstünü görüyorum ama sanki oyun Slow Motion'a alıyormuş gibi ara sıra takılmalar yapıyor saniyelik bu sorunu 3 aydır çözmeye çalışıyorum ama kayda değer bir şey elde edemedim hala araştırıyorum galiba eski sistemler de oluyor bu sıkıntı umarım SCS de bu sorun hakkında bir çalışma başlatır eğer ki bilgi edinirsem buradayım.

Ben sürümü değiştirdim çözüldü. Başka bir sürüme geçmeyi dene.
Aynı lag sorunu bende de var ustam sistemim: Q6600 3.20 GHz GTX760 2 GB 8 GB RAM bu şekilde 100 FPS ara sıra 100'ün de üstünü görüyorum ama sanki oyun Slow Motion'a alıyormuş gibi ara sıra takılmalar yapıyor saniyelik bu sorunu 3 aydır çözmeye çalışıyorum ama kayda değer bir şey elde edemedim hala araştırıyorum galiba eski sistemler de oluyor bu sıkıntı umarım SCS de bu sorun hakkında bir çalışma başlatır eğer ki bilgi edinirsem buradayım.

Ben sürümü değiştirdim çözüldü. Başka bir sürüme geçmeyi dene.

Çözüm

Geri
Yukarı