ETS 2 zaman akışını değiştirmek mümkün mü?

Herkese selam.

Yıl oldu 2024 ETS 2 1.49 sürümünde. Halen zaman akışını değiştiremiyor muyuz? Konsoldan oyun içi saati değiştirmekten bahsetmiyorum!
Oyunda geçen sürenin hızını gerçek zamana eşitlemek, veya gerçeğe yakın yapmak halen mümkün değil mi? Oyunda geçen süre bana çok hızlı geliyor. Gerçek hayattaki 10 dk oyunda 1 saate eşit olsun falan isterdim. Özellikle bazen oyunda ki 1 dakika gerçekte ki 1 saniyeyle aynı hızda ilerliyor. Bu çok can sıkıcı ve gerçeklikten çok uzak.

Oyunun not defteri kısmında yıllardır bazı grafik ayarlarıyla bile oynayabiliyoruz. Basit bir zaman akışı kontrolü yapamaz mıyız? Oyunun dosyalarında vs. bu ayar yok mu?

Bunu ben de merak ediyorum açıkçası. Hatta benim fark ettiğime göre şehir içindeki zaman ve mesafe ölçeği ile şehir dışındaki farklı işliyor. Şehir içinde gerçekteki 15 saniye oyunda bir dakikaya bedel. Şehir dışında da 3-4 saniye başına bir dakika atıyor. Bu akış hızı oyun esnasında değişebiliyorsa bize de bunu seçebilme özgürlüğü getirebilirler. Belki de SCS'ye bunu yazarak talep edebiliriz. Çünkü çoğu gerçek hayat özelliğini zamanla simule etmeyi başardırlar. Belki bu da olur.

Geri
Yukarı