Çözüldü ETS 2 zaman ilerlemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yigit171

Femtopat
Daha fazla  
1711990468973.png

ETS 2'deki oyun içi zaman ilerlemiyor. Mesela 1:32 oluyor, 1:31'e geri dönüyor. Çözümü nedir?

Hocam o saat değil teslim edeceğin saati tahmini söylüyor. Mesela şu an saat 20.00 sen 4 saat sonra yükü teslim edeceksin gibisinden düşün 00.00 diyor.

Eki Görüntüle 2156509

ETS 2'deki oyun içi zaman ilerlemiyor. Mesela 1:32 oluyor, 1:31'e geri dönüyor. Çözümü nedir?

Gerçek saatle aynı ilerliyor olabilir mi ya da herhangi bir mod yüklü? Mü 1:1 ölçekli haritalarda km düşer yol uzardı onun gibi bir durumdur ya da modlar çakışıyordur ETS 2 de zaman durdurulduğunu hatırlamıyorum konsoldan falan, en kötü yeni bir profil aç Config dosyasını eskisi ile değiştir yüksek ihtimal çözülür Config dosyası belgelerde profilin içindeydi galiba internetten kısa bir araştırmayla bulabilirsin.
Edit: Sen saat deyince hiç bakmadım arkadaş doğru söylüyor tahminen ne zaman varacağını gösterir o panel.

Gerçek saatle aynı ilerliyor olabilir mi ya da herhangi bir mod yüklü? Mü 1:1 ölçekli haritalarda km düşer yol uzardı onun gibi bir durumdur ya da modlar çakışıyordur ETS 2 de zaman durdurulduğunu hatırlamıyorum konsoldan falan, en kötü yeni bir profil aç Config dosyasını eskisi ile değiştir yüksek ihtimal çözülür Config dosyası belgelerde profilin içindeydi galiba internetten kısa bir araştırmayla bulabilirsin.

Hocam dediğinizin hiçbiri değil. Bu ETS 2'nin kendi özelliği teslim edilecek saati tahmini söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı