ETS 2 zevkli hale nasıl getirilebilir?

Walcott

Decapat
Daha fazla  
DLC önermezseniz sevinirim çok pahalı. DLC'siz harita modu varsa önerebilirsiniz. Başka nasıl oyunu zevkli hale getirebilirim?

Arkadaşlarla düt düt düt edalarıyla konvoy yaparak oynanabilir ve en zevklisi de budur:)

TruckersMP üzerinden online oynayabilirsiniz, en kalabalık yol Duisburg-Calais arasındaki ince yoldur.

Dosya Ekleri

• 1685547883257.png
    1685547883257.png
    98 KB · Görüntüleme: 32
Truckers MP üzerinden Online oynayabilirsiniz, en kalabalık yol duisburg-calais arasındaki ince yoldur.

Online'da girdim ama sürekli aynı yolları görmekten sıkılmaya başladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir video buldum ama videoyu anlamadım kurmak için DLC'leri almak lazım gibi bir şey diyor yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
böyle bir video buldum ama videoyu anlamadım kurmak için DLC'leri almak lazım gibi bir şey diyor yardımcı olursanız sevinirim.

Single Player oynayacaksanız yükleyebilirsiniz, DLC modları.

DLC lere para verme. YouTube dan indir.Fakat söyle bir fire var oyun güncellendikçe DLC gidiyor.Yeni DLC icin 2 gun bekliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı