ETS 2 daha zevkli hale getirme

BlackDragonTR

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar ben ETS 2 daha zevkli hale getirmek istiyorum bunun için önerebileceğiniz mod paketi ya da oyun ayarları tavsiyesi var mı?
Şu an mouse ile oynuyorum oyunu öyle bir tık daha zevkli oluyor başka tavsiyeleriniz var mı?

Not: Direksiyon seti al vs demeyin sakın dandik bir direksiyona 500TL verecek kadar lüks param yok.

İyi akşamlar arkadaşlar ben ETS 2 daha zevkli hale getirmek istiyorum bunun için önerebileceğiniz mod paketi ya da oyun ayarları tavsiyesi var mı?
Şu an mouse ile oynuyorum oyunu öyle bir tık daha zevkli oluyor başka tavsiyeleriniz var mı?

Not: Direksiyon seti al vs demeyin sakın dandik bir direksiyona 500TL verecek kadar lüks param yok.

Vallahi ben tırın motor sesini çeyreğe indiriyorum ve Turbo sesini maksimuma alıyorum. Sol camı açıyorum ve yağmur yağma olasılığını maksimuma çekiyorum. Arkadan da arabesk bir şarkı patlatıyorum çok fazla sesini açmadan çok fazla keyif alıyorum. Herhangi bir mod paketi kullanmıyorum ancak oyunun harita DLC'lerinin bazılarını satın aldım. Manzaraları görmek çok iyi. DLC satın alarak daha fazla manzara ve yola sahip olabilirsin.

Yeni harita DLC'leri alarak yeni şehirleri keşfedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla çok oyunculu oynayıp uzun yol muhabbetleri yapabilirsiniz. Kar modu yükleyerek Skoda ile 200 km/h hızla gidip aniden el freni çekip, direksiyonu aniden kırıp taklalar atabilirsiniz. 😅

Eğer elin yatkınsa direksiyon seti yapabilirsin manuel vitesli pedallı toplam maliyet.
500 550 civarı olur fedbackkli yaparsan 650 civarı çıkabilir ana parca bu öyle dandik mandik de değil bayağı kaliteli bir şey çıkar ortaya bin bilmem kaç dereceli direksiyon yaparsın Rotary Encoder OVW6-06-2HC 600 Pulse Uygun Fiyatıyla Satın Al - Direnc.net®

Promods , Grand Ütopia (yanlış yazmış olabilirim) , Peru Map gibi haritalarda oynayabilirsiniz. Trafik yoğunluğunu artırabilirsiniz. Arkadaşların da dediği gibi yağmur olasılığını son seviyeye çekebilirsiniz. Ve sevdiğiniz şarkılardan açın. Üstelik sevdiğiniz bi marka varsa o markanın modlarına bakın ve sevdiğinizi indirin.

Tamamdır hocam sağ ol param olduğu zaman DLC almayı düşünüyorum zaten :) tavsiyelerin için teşekkürler.

Vallahi ben tırın motor sesini çeyreğe indiriyorum ve Turbo sesini maksimuma alıyorum. Sol camı açıyorum ve yağmur yağma olasılığını maksimuma çekiyorum. Arkadan da arabesk bir şarkı patlatıyorum çok fazla sesini açmadan çok fazla keyif alıyorum. Herhangi bir mod paketi kullanmıyorum ancak oyunun harita DLC'lerinin bazılarını satın aldım. Manzaraları görmek çok iyi. DLC satın alarak daha fazla manzara ve yola sahip olabilirsin.
Yeni harita DLC'leri alarak yeni şehirleri keşfedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla çok oyunculu oynayıp uzun yol muhabbetleri yapabilirsiniz. Kar modu yükleyerek Skoda ile 200 km/h hızla gidip aniden el freni çekip, direksiyonu aniden kırıp taklalar atabilirsiniz. 😅

Vallahi hocam multiplayer pek tercih etmiyorum ben daha çok gerçekçi sürüş sevdiğim için bana ters geliyor :D 70 km hızla man ile gidiyorum adam yanımdan 140 ile geçip bana vuruyor aldığım iş falan boşa gidiyor hali ile :D
Eğer elin yatkınsa direksiyon seti yapabilirsin manuel vitesli pedallı toplam maliyet.
500 550 civarı olur fedbackkli yaparsan 650 civarı çıkabilir ana parca bu öyle dandik mandik de değil bayağı kaliteli bir şey çıkar ortaya bin bilmem kaç dereceli direksiyon yaparsın Rotary Encoder OVW6-06-2HC 600 Pulse Uygun Fiyatıyla Satın Al - Direnc.net®

Vallahi hocam direksiyon seti yapmaktan hiç anlamam ayrıca 500-civarı kadar bir direksiyona verecek imkanım olsa sipariş veririm Vatan Bilgisayar'dan :D
ProMods, Grand ütopia (yanlış yazmış olabilirim), peru map gibi haritalarda oynayabilirsiniz. Trafik yoğunluğunu artırabilirsiniz. Arkadaşların da dediği gibi yağmur olasılığını son seviyeye çekebilirsiniz. Ve sevdiğiniz şarkılardan açın. Üstelik sevdiğiniz bir marka varsa o markanın modlarına bakın ve sevdiğinizi indirin.

Tamamdır hocam sağ ol deneyeceğim bende DLC yok ProMods için DLC gerekiyor diye biliyorum dediğin diğer haritalara bakarım sağ ol :D en çok sevdiğim marka man ben daha çok tırın ağır gitmesini istiyorum bir de iç kabinde sürekli durduğum için direksiyon şeklini seviyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı