ETS 2'de arkadaşla aynı yükü alıp aynı yere teslim etme

ömür.d

Picopat
Daha fazla  
ETS 2'ye yeni başladım ve arkadaşımla 1 kere buluşabildik yük aldık aynı şirketden kendi özel tırlarımızla aynı yere teslimat yoktu yollar ayrıldı.
Böyle konvoy şeklinde beraber uzun yol nasıl gideceğiz?

ETS 2'ye yeni başladım ve arkadaşımla 1 kere buluşabildik yük aldık aynı şirketden kendi özel tırlarımızla aynı yere teslimat yoktu yollar ayrıldı.
Aynı görevi almanız lazım.

TruckersMp diye bir şey var dostum internet sitesinden kayıt olup oyunu onun clienti üzerinden oynamanız lazım hem sadece arkadaşınız değil o sunucuda oynayan diğer insanlarıda görebileceksiniz ve kornalaşıp selektör atabileceksiniz.

Aynı şehre giden başka bir şirketten yük bulmaya çalışın. Güzergahlar aynı olur. Örneğin biriniz Euro Goodies şirketinden, biriniz Trameri şirketinden aynı teslimat şehrine giden yük alın.

Hocam bizde beraber oynadık. Aynı görevi aldık yükümüzü aldık aynı yerde bıraktık. Aynı yerden alsanız dahi aynı yere bırakımyorsanız aynı görev değildir.

Oyunun kendi içerisinde bulunan konvoy/çok oyunculu mod ile arkadaşınla aynı görevleri alıp yapabilirsiniz. Aynı görevi almanıza gerek kalmadan tek bir kişinin görev seçip diğerinin katılması yeterli oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı