ETS 2'de arkadaşla aynı yükü alıp aynı yere teslim etme

ömür.d

Picopat
Daha fazla  
ETS 2'ye yeni başladım ve arkadaşımla 1 kere buluşabildik yük aldık aynı şirketden kendi özel tırlarımızla aynı yere teslimat yoktu yollar ayrıldı.
Böyle konvoy şeklinde beraber uzun yol nasıl gideceğiz?

TruckersMP'nin clienti ile oyuna giriş yapıp sunucuya katıldıktan sonra TAB tuşuna basınca sol altta oyuncu listesi çıkıyor onunda sol altında mouse ile üstüne gelince Job ... bişey bişey yazıyor ismi aklıma gelmedi ona basıp işi alacağınız şehri hatta şirketi bile seçip hangi şehire ve hangi şirkete bırakabileceğinizi bile seçebiliyorsunuz.

TruckersMP'nin clienti ile oyuna giriş yapıp sunucuya katıldıktan sonra TAB tuşuna basınca sol altta oyuncu listesi çıkıyor onunda sol altında mouse ile üstüne gelince Job ... bişey bişey yazıyor ismi aklıma gelmedi ona basıp işi alacağınız şehri hatta şirketi bile seçip hangi şehire ve hangi şirkete bırakabileceğinizi bile seçebiliyorsunuz.
Konu sahibi TruckersMP'den değil oyun içi konvoydan bahsediyor.

ETS 2'ye yeni başladım ve arkadaşımla 1 kere buluşabildik yük aldık aynı şirketden kendi özel tırlarımızla aynı yere teslimat yoktu yollar ayrıldı.
Böyle konvoy şeklinde beraber uzun yol nasıl gideceğiz?
Konvoy diye bir bölüm var oradan konvoy kurup ondan sonra arkadaşını konvoyuna davet et sonrasında aynı yükü alın.

Konu sahibi TruckersMP'den değil oyun içi konvoydan bahsediyor.
Tamam bende çözümünü söylüyorum. Arkadaşı online olmadığı zaman girip başkalarıyla kornalaşıp oyundan keyif alabilir diye söyledim alternatif olarak düşünebilirsiniz. Hem zaten daha keyifli.
evet oturumum yok daha orda
Hesap açmak zor bir şey değil 5 dk sürmez bile.

Tamam bende çözümünü söylüyorum. Arkadaşı online olmadığı zaman girip başkalarıyla kornalaşıp oyundan keyif alabilir diye söyledim alternatif olarak düşünebilirsiniz. Hem zaten daha keyifli.

teşekkür ederim bulunsun aklımda

Hocam konu sahibi oyun içi konvoyda aynı yükü alıp beraber hareket edemediklerini söylemiş, sen şu an farklı bir soruyu cevaplıyorsun konudan bağımsız. Adamın sorunu bu değil ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı