Çözüldü ETS 2'de DirectX nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TugraMete

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün bir şey gördüm DirectX daha iyiymiş yani OpenGL ile açılıyor oyunum otomatik nasıl DirectX'e nasıl geçeceğim?😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Crack diyorum. Ve cracktaki ilk konum o yüzden destek bekliyorum.

Forum olarak Crack konusunda destek verilmiyor. Sık sık indirimlere giriyor 39 TL civarına alabilirsiniz.

Yine de
  • Kullanıcı ilk kez korsan konusu açacaksa ve bu konuda da sistemsel bir sorun söz konusuysa destek verilebilir.
Maddesine dayanarak size bir çözüm yolu önereceğim.

1. Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > config.cfg dosyasını editör ile açın.
  2. uset r_device "gl" yazan kısmı bulun ve bunu uset r_device "dx11" şeklinde düzeltin. Ekran kartınız desteklemiyorsa dx9 yazın.
Merhaba. Bugün bir şey gördüm DirectX daha iyiymiş yani OpenGL ile açılıyor oyunum otomatik nasıl DirectX'e nasıl geçeceğim?😀

Oyunu kütüphaneden başlat seçeneğiyle açarsanız size soracaktır. Oradan seçebilirsiniz DirectX'i.
1659995322467.png

Crack diyorum. Ve cracktaki ilk konum o yüzden destek bekliyorum.

Forum olarak Crack konusunda destek verilmiyor. Sık sık indirimlere giriyor 39 TL civarına alabilirsiniz.

Yine de
  • Kullanıcı ilk kez korsan konusu açacaksa ve bu konuda da sistemsel bir sorun söz konusuysa destek verilebilir.

1. Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > config.cfg dosyasını editör ile açın.
  2. uset r_device "gl" yazan kısmı bulun ve bunu uset r_device "dx11" şeklinde düzeltin. Ekran kartınız desteklemiyorsa dx9 yazın.

Son düzenleme:
Çözüm
Forum olarak crack konusunda destek verilmiyor. Sık sık indirimlere giriyor 39 TL civarına alabilirsiniz.

Yine de.

1. Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Config. CFG dosyasını editör ile açın.
  2. Uset r_device "GL" yazan kısmı bulun ve bunu uset r_device "DX11" şeklinde düzeltin. Ekran kartınız desteklemiyorsa DX9 yazın.

Teşekkürler zaten crackta ilk konum destek verilmesi normal teşekkürler.

Oyunu kütüphaneden başlat seçeneğiyle açarsanız size soracaktır. Oradan seçebilirsiniz DirectX'i.
Eki Görüntüle 1479130

Dostum ben bir hata yapıp seçimimi hatırla gibisinden olan ayarı işaretledim de geri düzeltemedim :) yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkür ederim.

Dostum ben bir hata yapıp seçimimi hatırla gibisinden olan ayarı işaretledim de geri düzeltemedim :) yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkür ederim.

Bu mesajlarımı nasıl silebilirim yardımcı olur musunuz? Gerek kalmadı belgelerimden düzelttim de bunlar gereksiz kaldı :)

Bu mesajlarımı nasıl silebilirim yardımcı olur musunuz? Gerek kalmadı belgelerimden düzelttim de bunlar gereksiz kaldı :)
Çözümü yazmalısın. Mesajlar istek üzerine silinememekte.

Geri
Yukarı