ETS 2'de DLC'siz Türkiye haritası var mı?

Mirza Eren

Femtopat
Daha fazla  
Ben Steam'dan ETS aldım fakat Türkiye haritası istiyorum. Road to Black sea ve going east satın aldım ama maalesef baktığımda Türkiye haritası hepsinde neredeyse tüm DLC gerekiyor diyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLC ile Türkiye geldi.
Geldi fakat sadece 3 il var onlarda Tekirdağ,Edirne,İstanbul
Y

O DLC'yi kullanabilmek için neredeyse tüm DLC'lere sahip olmak gerekiyor demiş konuyu açan kişi. Metni okumanızı tavsiye ederim.

Hayır yanlış anlamışsınız ben anlatayım tekrar şimdi bende road to Black sea ve going east var ve bunlardan road to Black sea da Türkiye var fakat 3 tane şehir ve bende bunun üzerine daha fazla şehir eklemek istiyorum bunun içinde türklerin bizim yaptığı Türkiye haritaları var ve bu mod halinde oluyor tamam baktım abi gördüm ki tüm DLC'lerini indirin ondan sonra mod çalışır diyorlar ve DLC'ler 7 tane fakat bende 2 tane DLC var ve DLC'ler paralı fakat benim şu an geriye kalan 5 tanesini alacak param yok bu nedenle road to Black sea ile çalışan bir Türkiye haritası arıyorum. YouTube'dan bakarak bütün 1.43 Türkiye haritalarına bakın ne anlatmak istediğim i daha rahat anlarsınız.

Son düzenleme:
Geldi fakat sadece 3 il var onlarda Tekirdağ, Edirne, İstanbul.
Y

Hayır yanlış anlamışsınız ben anlatayım tekrar şimdi bende road to Black sea ve going east var ve bunlardan road to Black sea da Türkiye var fakat 3 tane şehir ve bende bunun üzerine daha fazla şehir eklemek istiyorum bunun içinde türklerin bizim yaptığı Türkiye haritaları var ve bu mod halinde oluyor tamam baktım abi gördüm ki tüm DLC'lerini indirin ondan sonra mod çalışır diyorlar ve DLC'ler 7 tane fakat bende 2 tane DLC var ve DLC'ler paralı fakat benim şu an geriye kalan 5 tanesini alacak param yok bu nedenle road to Black sea ile çalışan bir Türkiye haritası arıyorum. YouTube'dan bakarak bütün 1.43 Türkiye haritalarına bakın ne anlatmak istediğim i daha rahat anlarsınız.

Harita geliştiricileri haritalarını olabildiğince detaylandırmak amaçlı bütün DLC'lerden modeller kullanırlar. Bundan dolayı tüm harita DLC'lerini gerektirmeyen harita az bulunur. Bulacağınız haritalar da maalesef diğerleri kadar kaliteli olmayacaktır. Tavsiyem indirim zamanı steamde satılan "Map Booster Pack"i satın alarak tüm DLC'leri biraz daha uyguna elde etmeniz olacaktır.

Geri
Yukarı