Çözüldü ETS 2'de geçmişe dönmek mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bonegang

Centipat
Yer
İzmir
ETS 2 oynuyordum. Viraja çok hızlı girip tırı devirdim. Yüzde 81 hasar aldı. Dorsede de çok fazla hasar var. Büyük ihtimalle çok fazla para isteyecek. Oyunda geçmişe falan dönebilir miyim?

Çözüm
Kayıtlar bölümünde alt tarafta kutucuk var otomatik kayıt diye, o kutucuğu tıkladığınızda yakın zamana kadar olan otomatik kayıtlar gözükür. En baştaki kayıtı seçerseniz size en yakın zamana geri dönersiniz.

Not; Belki farketmiş sin dir, oyun sırasında sol üstte kayıt olma imgesi çıkar bu o anlama gelir.
ETS 2 oynuyordum. Viraja çok hızlı girip tırı devirdim. Yüzde 81 hasar aldı. Dorsede de çok fazla hasar var. Büyük ihtimalle çok fazla para isteyecek. Oyunda geçmişe falan dönebilir miyim?

Oyun kayıtlarıyla mümkün.

Kayıtlar bölümünde alt tarafta kutucuk var otomatik kayıt diye, o kutucuğu tıkladığınızda yakın zamana kadar olan otomatik kayıtlar gözükür. En baştaki kayıtı seçerseniz size en yakın zamana geri dönersiniz.

Not; Belki farketmiş sin dir, oyun sırasında sol üstte kayıt olma imgesi çıkar bu o anlama gelir.

Çözüm

Not; belki fark etmiş sindir, oyun sırasında sol üstte kayıt olma imgesi çıkar bu o anlama gelir.

Sağ olun hocam hallettim.

Merhaba,

Herkesin faydalanabilmesi için çözümü detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Sağlıklı günler dileriz.

Ekran Görüntüsü (167).png

Alttaki çubukta sağdan 3. olan kaydet ve yükle seçeneğine basıyoruz.

Ekran Görüntüsü (168).png

Otomatik kayıtları göstere basıyoruz.

Ekran Görüntüsü (169).png

En baştakine tıklayıp yükleye basınca o kayıttan başlıyorsunuz. İstediğiniz yere dönemezseniz bir altındakini seçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı