ETS 2'de gelişmek için tavsiyeler

Drachen R50

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunu iki haftadir oynuyorum ve hoşuma gitti. Hilesiz, tamamen emek bir şekilde gelişmek istiyorum. Tüyo verir misiniz?

Seferleri mesafe başina ucret olarak seçiyorum mesela. 4 adet şoförüm var. Kendi tirimi kullanmiyorum kaza yapinca çok masraf çikiyor diye. Bunun gibi oynaniş tavsiyeleri verir misiniz?

Kaza yapma :)
Oyunun bir zorluğu yok zaten, işlerden gelen paralar gerçeğe göre 20-30 kat daha fazla. Yine de daha hızlı para kazanmak için dediğin şekilde mesafe başı ücreti iyi olanları taşımak daha mantıklı. Ayrıca en yüksek mesafe başı ücret almak için tıbbi yük skilini aç. Kendi dorsen ve tırınla çok daha fazla para kazanırsın.

Oyunu iki haftadir oynuyorum ve hoşuma gitti. Hilesiz, tamamen emek bir şekilde gelişmek istiyorum. Tüyor verir misiniz?

Seferleri mesafe başina ucret olarak seçiyorum mesela. 4 adet şoförüm var. Kendi tirimi kullanmiyorum kaza yapinca çok masraf çikiyor diye. Bunun gibi oynaniş tavsiyeleri verir misiniz?

Uzun yol yapmanı kesinlikle tavsiye ederim çok kar ediyorsun ve en önemlisi yükü götürürken iyi sürüp elinden geldiği kadar hasarsız götürmen önemli. Bir de değerli yükleri götürürsen de kar edersin.

Kendi tırına sahip olmanı öneririm. Ve en fazla parayı veren işi almanı öneriyorum. Zaten 10-15 tane teslimat yaptıktan sonra güzel paralar kazanıp hemen gelişirsin. Bende hilesiz bir şekilde 400 tane tıra sahip oldum.

Anladığım kadarıyla ilk iş olarak kendi tırımı almam gerekiyor...

Evet hocam ilk hedefiniz tır almak olmalı çünkü en büyük Kar'ı kendi tırınız ile elde edebilirsiniz eklemeyi unutmuşum becerileride yükselttikce alacağınız para oranıda büyük oranda artıyor uzun yol ve değerli yük e beceri puanlarınızı vermenizi tavsiye ederim.

Evet hocam ilk hedefiniz tır almak olmalı çünkü en büyük Kar'ı kendi tırınız ile elde edebilirsiniz eklemeyi unutmuşum becerileride yükselttikce alacağınız para oranıda büyük oranda artıyor uzun yol ve değerli yük e beceri puanlarınızı vermenizi tavsiye ederim.
1684319058952.png

Ben böyle yaptım hocam.

Geri
Yukarı