ETS 2'de haksız ban yedim

vRuyaGibi

Yoctopat
Daha fazla  
ETS 2'de bug perma ban yedim. Hile yuzunden sandılar yemın ederım. Acmadım Duisburg'da herkes ıc ıc gecebılıyor ya oraya gıttım. Cıktım yolda gıderken bırden adam cıktı. Benım ınternetten dolayı ıcınden gectık. Hem kural ıhlalı hem de hack diye ban yedı. K duyduğuma gore 2 yıl sonra banlar kalkıyormuş. Doğru mu? Bılgı verın ne yapayım? O hesaba cok emek verdım cunkü. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2'de bug perma ban yedim. Hile yuzunden sandılar yemın ederım. Acmadım Duisburg'da herkes ıc ıc gecebılıyor ya oraya gıttım. Cıktım yolda gıderken bırden adam cıktı. Benım ınternetten dolayı ıcınden gectık. Hem kural ıhlalı hem de hack diye ban yedı. K duyduğuma gore 2 yıl sonra banlar kalkıyormuş. Doğru mu? Bılgı verın ne yapayım? O hesaba cok emek verdım cunkü. Ne yapmam gerek?
O değil de hangi moderatör kontrol etti bu yazıyı?
Ben yazsam 3 saat ban yerim.

Sıkıntın mı var senin hile açsa niye illaki buraya yazsın eğer hile olduğunu düşünüyorsan buraya bir şey yazma.
Şimdi sen niye bana cevap yazdın? Hile değilse gitsin desteğe yazsın, buraya yazdığı için banı açılcak mı zannediyor. Ne boş insanlar var ya.

Kesin haksız yeredir, inandık.
Çoğu insan haksız yere perma ban yiyor paraları boşa gidiyor. Adam akıllı süren adama herifin teki skodayla çarpıyor , adam 50 takla atıp trafiğin içine ediyor sonra suçlusu takla atan adam oluyor. Adminler bu konuda bence bayağı acemi.

Yeni konular

Geri
Yukarı