ETS 2'de klavye ve fare ayarı nasıl olmalı?

alpeeer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Euro Truck Simulator 2'de klavye ve mouse ile oynayanlar için oyun ayarları nasıl olmalı? Örnek vermek gerekirse direksiyon animasyon ağırlığı falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben klavye ayarlarına çok dokunmuyorum. Direksiyonu mouse yapıyorum. Hız sabitleyicisini açıyorum. Mouse Tekerleği de hız arttırıp-azaltma yapıyorum, basınca da hız sabitleyici tekrar devreye giriyor. Şimdi bir de adaptif hız sabitleme ve acil durum freni gelmiş daha açıp da o güncellemeyi yüklemedim. Böylelikle klavyeyle olan etkileşimim daha da azalacak gibi.

Benim bu şekilde ama fare DPI 600'de benim.

Ekran Görüntüsü (778).png

Bi de akıllara zarar bi klavye düzenim var neredeyse bütün fonksiyonları kullanabiliyorum. İsterseniz onu da atarım :d

Mouse ile nasıl oynuyorsunuz? Benim elim terliyor ve yoruluyor. Kontrolü kaybedince bir daha düzeltemiyorum.

Atar mısınız hocam, camları açma kapamayı bir türlü düzgün bir yere atayamadım. :D
Aslında bende de çok düzgün bir yere atanmış sayılmazlar ama yine de sürerken kullanabiliyorum. Son ayarlarım bunlar olması lazım, tam emin değilim eksik de olabilir. Mesela bi tane eksik gördüm. Enter tuşunun üstündeki virgül tuşunda süspansiyon ayarı sıfırlama komutu ekli olması gerek.

ets2_ats_klavye+direksiyon.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı