Çözüldü ETS 2'de navigasyondan yer işaretlenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Kanka yok internet kafeden giriyorum, doğrulama falan zaten her gittiğimde yapıyorum. Onlarda bir problem yok, problem şurada; M'ye basıp haritayı açıyorum ve normalde işte sol tıkla işaretleniyor ya, bende yok o özellik. Yazmıyor da sol tıkla işaretleyebilirsin diye.

Ayarlar > oynanış > navigasyon gösterimi > her zaman. Olarak seçip tekrar kontrol eder misin?
Başka firmanın kamyonuyla işini yaptığın için mi acaba kendi aracınla denedin mi bir de mod vb kullanıyor musun eğer bunlar değilse dosya bütünlüğü doğrulama yapmanı yine olmazsa oyunu kaldırıp tekrar yüklemeni tavsiye ederim deneme yanılma yöntemi.
Kanka yok internet kafeden giriyorum, doğrulama falan zaten her gittiğimde yapıyorum. Onlarda bir problem yok, problem şurada; M’ye basıp haritayı açıyorum ve normalde işte sol tıkla işaretleniyor ya, bende yok o özellik. Yazmıyor da sol tıkla işaretliyebilirsin diye.

Kanka yok internet kafeden giriyorum, doğrulama falan zaten her gittiğimde yapıyorum. Onlarda bir problem yok, problem şurada; M'ye basıp haritayı açıyorum ve normalde işte sol tıkla işaretleniyor ya, bende yok o özellik. Yazmıyor da sol tıkla işaretleyebilirsin diye.

Ayarlar > oynanış > navigasyon gösterimi > her zaman. Olarak seçip tekrar kontrol eder misin?

Çözüm
Son düzenleme:

Geri
Yukarı