Çözüldü ETS 2'de parlaklık çok fazla

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

liveforspeed

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, sistemim düşük olduğu için çoğu ayarım düşük grafiğe ayarlı. FPS için ve sevdiğim için Scania Streamline kullanıyorum. Eski bir araç olduğundan kaplamaları falan kötü ama benim sorunum direksiyonu gündüzleri çok parlıyor. Bununla ilgili bir mod veya kod falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, sistemim düşük olduğu için çoğu ayarım düşük grafiğe ayarlı. FPS için ve sevdiğim için scania streamline kullanıyorum. Eski bir araç olduğundan kaplamaları falan kötü ama benim sorunum direksiyonu gündüzleri çok parlıyor. Bununla ilgili bir mod veya kod falan var mı?

Ayarlar/Görüntü/Parlaklık bu kadar basit hocam.
Merhaba, sistemim düşük olduğu için çoğu ayarım düşük grafiğe ayarlı. FPS için ve sevdiğim için scania streamline kullanıyorum. Eski bir araç olduğundan kaplamaları falan kötü ama benim sorunum direksiyonu gündüzleri çok parlıyor. Bununla ilgili bir mod veya kod falan var mı?

Ayarlar/Görüntü/Parlaklık bu kadar basit hocam.

Çözüm
Onu bilmiyordum ama konu o değil, zaten benim monitörün parlaklığı epey kısık, oyundan kıssam bu sefer gece sürüşünde sıkıntı yaşarım. Mesela range falan iyi gene bu araç parlıyor ama yapacak bir şey yok sürelim bakalım. :)

Ee monitörün menüsünden arttırsanız?

Ee monitörün menüsünden arttırsanız?
Hocam amacım zaten aracın iç parlaklığından kurtulmaktı. Olay basit yani sadece güneşli havada direksiyonun parlaması beni rahatsız etti. Ben zaten birkaç ayarı saymazsam çamur gibi grafikle oynuyorum onun payı da olabilir.
Eski araçların kaplamaları kötü ve eski yenilenmeyen yollar var sanırım, oralarda zaten haulin grafikleri var. :)

Ben gene de parlaklık ayarını bilmiyordum o yüzden senin çözümün azmış seninkine basıyorum.

Geri
Yukarı