ETS 2'de tır fazla kaymaya başladı

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
ETS 2 oynarken uzun süredir kullandığım tır birden daha zor dönmeye ve dönüşlerde çok kaymaya başladı. Ayrıca fren yaparken de titremeye başladı. Sürekli yağmurlu havada gider gibi. Büyük ihtimalle ayarları karıştırırken bir şeyi değiştirdim. Nasıl düzelir acaba?

ETS 2 oynarken uzun süredir kullandığım tır birden daha zor dönmeye ve dönüşlerde çok kaymaya başladı. Ayrıca fren yaparken de titremeye başladı. Sürekli yağmurlu havada gider gibi. Büyük ihtimalle ayarları karıştırırken bir şeyi değiştirdim. Nasıl düzelir acaba?
Dorse dengesini ve süspansiyon ayarlarını kontrol et.

Son güncelleme ile araç fizikleri tamamen değişmiş. Eskiden tırlar gerçekçi olmayan biçimde 140 ile viraja girince devriliveriyordu. Gerçekten modern bir çekicinin devrilmesi çok zor bir olay. Adamlar bunu düzeltmiş artık viraja hızlı girdiğinizde özellikle lastikler kalitesiz olanlardan ise kafadan kayma yapmaya başlıyor. ABS sistemini değiştirmişler ve ABS aynı gerçekte olduğu gibi çok yüksek hızlarda hafif bir kızaklama yapabiliyor arada bir anda acil fren yaparsanız. Yani bu haline alışmaya bakın ve kesinlikle en iyi lastiği takın çekiciye çok fark yaratacaktır.

Son güncelleme ile araç fizikleri tamamen değişmiş. Eskiden tırlar gerçekçi olmayan biçimde 140 ile viraja girince devriliveriyordu. Gerçekten modern bir çekicinin devrilmesi çok zor bir olay. Adamlar bunu düzeltmiş artık viraja hızlı girdiğinizde özellikle lastikler kalitesiz olanlardan ise kafadan kayma yapmaya başlıyor. Abs sistemini değiştirmişler ve abs aynı gerçekte olduğu gibi çok yüksek hızlarda hafif bir kızaklama yapabiliyor arada bir anda acil fren yaparsanız. Yani bu haline alışmaya bakın ve kesinlikle en iyi lastiği takın çekiciye çok fark yaratacaktır.

Hocam haklısınız aslında en iyi lastiği de kullanıyorum fakat eskiden 140 ile girince devriliyordu şu an 140la girince dönemiyorum virajı oyun ayarımda sıkıntı olduğunu düşündüm ben de. Ek olarak daha yüksek motor modu da yüklü çünkü.

Geri
Yukarı