ETS 2'de sistem ısınıyor

aKaann

Hectopat
Daha fazla  
Euro Truck Simulator 2 oynuyorum. Oyuna girip yola başladığım zamandan hemen 5 dakika sonra sıcaklık 80 dereceye çıkıyor sonra 90, 95, 100. 100'de de kapatıyorum oyunu korkudan. Bunun sebebi ne olabilir?

Euro Truck Simulator 2 oynuyorum. Oyuna girip yola başladığım zamandan hemen 5 dakika sonra sıcaklık 80 dereceye çıkıyor sonra 90, 95, 100. 100'de de kapatıyorum oyunu korkudan. Bunun sebebi ne olabilir?

Termal macun yenile fanları temizle laptop sanırım altı hava alsın arka 2 köşeye bir şey koy altı yükselsin.
Ve sistemin önemli donanım nedir?

Kare hızını sabitlerseniz ısınmayı engelleyebilirsiniz.

Grafikleri düşürmeyi dene ve altına buz koy bir de eğer temizlemek için uğraşmak istemiyorsan güçl bir süpürge makinesıyla vakumla toz parçaçığı çıkar illa iğneyle çıkar.
Hocam buz koyarsa bilgisayar nemlenip zarar görmez mi?
Termal macun yenile ve fan temizliği yap.

Sisteminiz laptop ise ve benimki gibi kutu ise normal. Ama ETS 2 için 100 derece fazla dediğim gibi termal macun yenileyin ve fan temizliği yapın.

Sisteminizi atar mısınız?
Bakamamıştımda atıyorum:
gtx 1660
16gb ram
amd ryzen 5 3500x
Grafikleri düşürmeyi dene ve altına buz koy bir de eğer temizlemek için uğraşmak istemiyorsan güçl bir süpürge makinesıyla vakumla toz parçaçığı çıkar illa iğneyle çıkar.
Grafikler en düşükte gene aynı.
Bilgisayarım masaüstü.

Yeni konular

Geri
Yukarı