ETS 2'de sisteme göre FPS artıran config dosyaları

İnşallah hocam bu arada bu Config ayarları en düşüğe alması normal ama bulanık gibi yapmıyor değil mi?

Hocam iyi sistem altı verilen Config'lerde sizin sisteminize göre illaki bulanıklık yapacaktır ama eminim ki çok akıcı oynayacaksınızdır ve keyif alacaksınız şahsen sistemim 2 GB RAM 1GB ekran kartı olduğu için ben sistemi düşük ve sistemi orta olanlarla oynuyorum siz eğer orta sistemi seçerseniz kalite artar ve 6-7 FPS kaybına yol açar tam tersi düşüğü seçip indirirseniz ekstradan 6-7 FPS kazanırsınız ama mutlaka deneyin artık oyundan çok zevk alacaksınız.

Hocam iyi sistem altı verilen Config'lerde sizin sisteminize göre illaki bulanıklık yapacaktır ama eminim ki çok akıcı oynayacaksınızdır ve keyif alacaksınız şahsen sistemim 2 GB RAM 1GB ekran kartı olduğu için ben sistemi düşük ve sistemi orta olanlarla oynuyorum siz eğer orta sistemi seçerseniz kalite artar ve 6-7 FPS kaybına yol açar tam tersi düşüğü seçip indirirseniz ekstradan 6-7 FPS kazanırsınız ama mutlaka deneyin artık oyundan çok zevk alacaksınız.

Anladım hocam ama ekran kartım 512MB sorun yaratmaz değil mi?

Yaratmaz bir dene arkadaşım çok rahat oynamıştı ekstra PC için birkaç ayar daha yaparsan mesela bunları yaparsan ekstra daha FPS alırsın.

1 – grafik kart sürücülerinizi güncelleyin

2 – donanımınızı overclock(hız aşırtma) edin

3-Denetim Masası > donanım ve ses > güç seçenekleri en yüksek performansa tıklayın.
4- 3.adımı yapamadıysan veya yapamadım diye şüpheliysen bunu yap: Arama kısmına “CMD” yazın çıkan ekrana,
-Powercfg -attributes sub_processor 0CC5B647-C1DF-4637-891A-DEC35C318583 -attrıb_hıde
-Powercfg -attributes sub_processor EA062031-0E34-4FF1-9B6D-EB1059334028 -attrıb_hıde
Bunları girin.
5-donanımınızı güçlendirin

+ Bunu da izlersen tam olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyununuz orijinal mi indireceksiniz yoksa korsan mı?

Yaratmaz bir dene arkadaşım çok rahat oynamıştı ekstra PC için birkaç ayar daha yaparsan mesela bunları yaparsan ekstra daha FPS alırsın.

1 – grafik kart sürücülerinizi güncelleyin

2 – donanımınızı overclock(hız aşırtma) edin

3-Denetim Masası > donanım ve ses > güç seçenekleri en yüksek performansa tıklayın.
4- 3.adımı yapamadıysan veya yapamadım diye şüpheliysen bunu yap: Arama kısmına “CMD” yazın çıkan ekrana,
-Powercfg -attributes sub_processor 0CC5B647-C1DF-4637-891A-DEC35C318583 -attrıb_hıde
-Powercfg -attributes sub_processor EA062031-0E34-4FF1-9B6D-EB1059334028 -attrıb_hıde
Bunları girin.
5-donanımınızı güçlendirin

+ Bunu da izlersen tam olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyununuz orijinal mi indireceksiniz yoksa korsan mı?

Hocam Steam bakiyem olmadığı için maalesef ki kors*n galiba
Hocam Steam bakiyem olmadığı için maalesef ki kors*n galiba

Hocam niye kızgın attınız 36 TL benim için çok pahalı

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar ben çok uğraştım tek tek tüm sistemler için denedim ve sonunda başarıyor uğraştım şimdi vereceğim cfg ile FPS'iniz 45'den aşağıya düşmeyecektir.
Not: 1.42.1.7 için uyarlanmıştır ilerideki güncellemeler için tekrar konumuz güncellenecektir.

Sistemi en düşük olanlar için:
Mesela;
2 GB RAM
512 MB ekran kartı.
Cfg:

Sistemi düşük olanlar için
Mesela;
2 GB RAM
768 MB ekran kartı.
Cfg:

Sistemi orta olanlar için.
Mesela;
2 GB RAM 1GB ekran kartı.
Cfg:

Sistemi iyi olanlar için.
Mesela:
4 GB RAM 1GB ekran kartı:
Cfg:

Evet arkadaşlar benden bu kadar. Duygularınızı paylaşmak isterseniz yorum yapabilirsiniz emin olun ki Ultra düşük sistemler için ayar gelecektir+temiz kurulum için ne yapılmalı ve yapılması gerekenler gelecektir. İyi sosyaller.
Bu ne işe yarıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı