ETS 2'de sollarsanız yasaklanır mısınız?

Gayet de haklı bir ban yemişsiniz. Benzinlik olan yerde sollama bu şekilde olmaz ki. 2-3 aracı birden sollayacağınız zaman yolun kesinlikle boş olduğuna emin olmanız gerekli. Çift dorseniz var bir de bu tür bir sollama böyle bir yerde çok saçma bir hareket olmuş.
Evet farkındayım ve haksız yere yedim demedim zaten. :D

Teşekkürler bende kafa takmıştım neyse oynamaya devam edeyim.
Kafaya takacağınız şey insanların zevkli oyun oynaması olsun. Bu tür davranışlardan gerekmediğince kaçının. İnsanlar oraya tır sürmeye geliyor yarışmaya değil. Sollama gerekli durumlarda yapılır ve sollama yapmak için yolun da tırınızın da müsait durumda olması gerekli. Kuralları okumadan oyunu oynarsanız bu durum olur zaten... Kuralları iyice okuyun cezaları öğrenin ve ona göre kullanın tırınızı. Perma bana kadar ban yeme durumu söz konusu Truckers:MP'de. Tek bir hareketten perma yiyebilirsiniz lakin zor ihtimal(Hile falan harici).

Evet farkındayım ve haksız yere yedim demedim zaten. :D
Üslubunuz saçma geldi karşınıza tır çıkarsa yazmışsınız. Tırın çıkacağı başka yer olmaz adam yolunda gidiyor. Sız onun karşısına çıkmışsınız...

Kalabalık yerlerde yapmayın, dehşet adminleri var.

Kalabalık bir yerde iken adamın biri tüm trafiği kilitleyecek bir kaza yapmasına saliseler kala admin saniyesinde adamı banladı, siz düşünün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bana olduğu gibi karşı şeritte adam çıkarsa çarparsan 2 hafta banlanıyorsun. :)

Çok güzel bir hatalı sollama.

Öyle demeyin arkadaş çift yükü olduğu halde gaza güzel yüklenmiş. 😁
Benzinlikte gaza yüklenerek de geçilmez zaten... 40 km/h civarı bir hızla giriş yapmanız lazım o tür bölgelere ki bir kişi dönüyorsa ya da benzinliğe giriyorsa durabilmek için. Gazı kökleyip sollama yapmaya çalışmak bence 1 aylık ban olur ama ilk banı ya da uzun süre sonra yediği bir bansa 1 ay atılmıyor.

Benzinlikte gaza yüklenerek de geçilmez zaten... 40 km/h civarı bir hızla giriş yapmanız lazım o tür bölgelere ki bir kişi dönüyorsa ya da benzinliğe giriyorsa durabilmek için. Gazı kökleyip sollama yapmaya çalışmak bence 1 aylık ban olur ama ilk banı ya da uzun süre sonra yediği bir bansa 1 ay atılmıyor.
Biz Türk tırcıyız yasakları sevmeyiz 😁

Biz Türk tırcıyız yasakları sevmeyiz 😁
Bu kafayla bu oyun oynanmaz ama dostum. Simülasyon oyunu bu bir yarış veyahut gezme oyunu değil. Tabii ki her trafik kuralına harfiyen uyacaksın diye bir şey yok oyun sonuç olarak ama insanların oyun zevkine bu tür şeyler yüzünden etmek can sıkıyor. Eskiden de çok olan bir olay olduğu için sürekli video kaydıyla geziyordum ve 200'den fazla destek talebim var bu konuda. 200'den fazla kanıtı alıp adam banlanmak eğlenceli bir şey değil oyun keyfimize edenler cezaları alsın diye uğraştığımız çile çekilecek bir şey değil...

Geri
Yukarı