ETS 2'de tırlarınız nasıl?

Emin Dmr

Centipat
Selam arkadaşlar, bugün ETS 2 oynarken acaba Sosyal'deki oynayanların tırları nasıldır diye merak ettim. Tırlarınız nasıl ve imkanınız varsa fotoğraf atabilir misiniz? İşte benim tırım:

ets2_20230831_200506_00.png

ets2_20230831_200515_00.png

Düşüncelerinizi alta yazabilirsiniz. 10. Seviye'ye gelince yeniden fotoğraf atarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizinle aynı tıra sahibim, rengini beyaz yaptım, motorunu ve şanzımanını güçlendirdim alırken. Gerçekten çok iyi tır başlangıç için, tırı almak için 100 bin kredi çektim şu an 94 bin borcum kaldı. Sizle aynı durumdayız gibi yani. İki üç gündür oynuyorum.

Sizinle aynı tıra sahibim, rengini beyaz yaptım, motorunu ve şanzımanını güçlendirdim alırken. Gerçekten çok iyi tır başlangıç için, tırı almak için 100 bin kredi çektim şu an 94 bin borcum kaldı. Sizle aynı durumdayız gibi yani. İki üç gündür oynuyorum.

Bende başta mavisi vardı hocam. 140 ile direğe girince satıp beyaz aldım. Onla da dönüşü alamayıp takla attım. Sonra tamir ettirip işçiye verdim ve bu tırı aldım. Maksimum %20 hasara çıktı.

Hocam bir şey soracağım ben tıra aksesuar takmaya çalıştığımda aksesuar gözükmüyor, birkaç tane kırmızı nokta olarak gözüküyor. Sebebi nedir? Alırken başıma geldi bu bende aksesuarsız aldım.

Hocam o kırmızı noktalara dokunup aksesuar alıcaksınız.

Bende başta mavisi vardı hocam. 140 ile direğe girince satıp beyaz aldım. Onla da dönüşü alamayıp takla attım. Sonra tamir ettirip işçiye verdim ve bu tırı aldım. Maksimum %20 hasara çıktı.
Hocam ben geçen sene başlamıştım oyuna, aynı tırı kredisiz alıp helikopter kanadına hafif dokundum diye buga girdiği için pert etmiştim ve oyunu silmiştim. Şimdi sıfırdan başladım ve ilk tırım yine bu oldu.

Hocam ben geçen sene başlamıştım oyuna, aynı tırı kredisiz alıp helikopter kanadına hafif dokundum diye buga girdiği için pert etmiştim ve oyunu silmiştim. Şimdi sıfırdan başladım ve ilk tırım yine bu oldu.

Bomboş yere yolu kapattılar diye de bir İveco tırı pert ettim hocam. Arkadan itfaiye gelip çarptı.

Geri
Yukarı