ETS 2'de virajlı dağ yolları önerisi

SCS'nin haritalarında pek fazla yok. Road to Black Sea'de dağlık yollar daha çok diye hatırlıyorum ama yine de yeterli değil. Harita DLC'lerini tamamlarsanız promodsla birlikte daha çok denk gelebilirsin. Ek olarak harita modlarına bakabilirsin, senin tercihin.

Son olarak oynanış ayarlarından tam isminden emin değilim ama üst kısımlarda yük aldıktan sonra navigasyon nasıl bir gösterim yapsın tarzında bir ayar var. Orada tali yolları seçersen denk gelme şansın artar. İsmini tam hatırlamıyorum dediğim gibi, işinize yarayacaktır.

SCS'nin haritalarında pek fazla yok. Road to Black Sea'de dağlık yollar daha çok diye hatırlıyorum ama yine de yeterli değil. Harita DLC'lerini tamamlarsanız ProMods'la birlikte daha çok denk gelebilirsin. Ek olarak harita modlarına bakabilirsin, senin tercihin.

Son olarak oynanış ayarlarından tam isminden emin değilim ama üst kısımlarda yük aldıktan sonra navigasyon nasıl bir gösterim yapsın tarzında bir ayar var. Orada tali yolları seçersen denk gelme şansın artar. İsmini tam hatırlamıyorum dediğim gibi, işinize yarayacaktır.

Önerebileceğin bir harita modu var mı?

Geri
Yukarı