ETS Online oynarken kimse yok

Yine mi siz hocam derken anlamadım. :( kötü bir şey yapmadım ki.

Şakasına dedim hocam takmayın siz. Fakat ETS 1.50'yi beğenmedim. Oyun çöküyor optimizasyon sıkıntıları var(bilgisayarım zaten iyi değil pek).serit takip eklemişler cok kötü calısıyor. Kısacası daha gelişmesi gerek. En iyisi 1.49'du

Şakasına dedim hocam takmayın siz. Fakat ETS 1.50'yi beğenmedim. Oyun çöküyor optimizasyon sıkıntıları var(bilgisayarım zaten iyi değil pek).serit takip eklemişler cok kötü calısıyor. Kısacası daha gelişmesi gerek. En iyisi 1.49'du
Hocam oyunda sunucular varsa ordan girebilir miyiz? İllahi truckermp gerekli mi? Şifrem unuttum da.

Hocam oyunda sunucular varsa oradan girebilir miyiz? İllahi Truckers MP gerekli mi? Şifrem unuttum da.

Girersiniz. Ama kalabalık seviyorum. İnsanlarla gezmeyş seviyorum diyorsanız Truckers MP. Çünkü konvoyda(yeni güncellemeyle 128 yapmıslar galiba)maksimum 50 60 kişi olur. Truckers MP de sunucu 1 de 3000 kişi oluyor. Size kalmış. Kalabalık seviyosanız Truckers MP sart. Sifrenizide sifremi unuttu deyip hemen alabilirsiniz.

Sunucu normalde 3 bin bazen 4bine kadar çıkıyor ama sunucuyu 1.50'ye daha güncellemedikleri için oyuncu sayısı şu an çok az (en altta). Güncelleme geldiğinde oyuncu sayısı 4 bine kadar çıkacaktır, bu siteden hangi yolların yoğun olduğunu görebilirsiniz.

Geri
Yukarı