ETS2 4 GB RAM'den 1.5 GB'ını kullanıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

Enes_zxe

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
4
Selamünaleyküm, ETS 2 oynuyorum sürüm:1.35 PC tarihi eser oyun en düşük ayarlarda kasmıyor ama istediğim akıcılığı alamıyorum. 4 GB RAM var ama 1.5GB kullanıyor. Bunu nasıl vereceğim?

Grafikleri yükseltirsen belki artar veya Görev Yöneticisi'nden yüksek öncelik ver.

Grafikleri yükselttim hane senin gibi düşündüm ama gena aynı 1.5 GB ve bare sürümünü yükseltim dedim 1.36'yı indirdim kasıyordu ama gene 1.5GB RAM kullanıyordu bir de Görev Yöneticisi'nden nasıl öncelik vericeyim.

Normal bir durum neden komple kullanmasını istiyorsun?
GPU gibi darboğaz olmaz RAM.

Ama istediğim akıcılığ alamıyorum yane MTA 1.5GB kullanıyor ETS 2 neden o kadar az.

Grafikleri yükselttim hane senin gibi düşündüm ama gena aynı 1.5 GB ve bare sürümünü yükseltim dedim 1.36'yı indirdim kasıyordu ama gene 1.5GB RAM kullanıyordu bir de Görev Yöneticisi'nden nasıl öncelik vericeyim.

Ama istediğim akıcılığ alamıyorum yane MTA 1.5GB kullanıyor ETS 2 neden o kadar az.

Çünkü ETS düşük sistemli bir oyun normal yani mesela Metro Exodus bayağı kullanır çünkü sistemi yüksek ama Valorant kullanmaz çünkü sistemi düşük.

Geri
Yukarı