ETS2 DLC önerisi

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
ETS2 alacağım indirimde yanına bir de harita DLC'si alayım dedim. Şimdi karar veremedim. ETS2+ ATS + bir tane ETS DLC'si mi alsam yoksa sadece ETS2 + DLCler alıp bahar indiriminde ATS mi alsam? Bence ben ilk ikisini birden alayım dedim ama vazgeçtim bence 2. dediğim daha mantıklı. ETS2 + DLC'ler için en fazla 40 TL bütçem var. Ne alayım? Paket halinde de olabilir. Black Sea zorunlu değil. Oyun alanı ne kadar geniş olursa o kadar iyi olur. Şimdi bir görsel atacağım onun içinde birden fazla DLC var ve ucuz.

1612263448954.png

Onun haricinde bu var;

1612263494302.png

Bu attıklarımın içinde ETS var ama şimdi atacağımın içinde ETS yok. Eğer bütçem artarsa şimdi atacağımı alırım.

1612263539607.png

Bunların sırayla paket bilgileri;

1612263639370.png

1612263695075.png

1612263820553.png

Hangisini alacağımı söylemeyi unutmazsanız sevinirim. ETS 2 mi kazanacak yoksa ATS mi? Birazdan.

ETS2'yi severek oynuyorum, ancak görsel olan hiçbir pakete para vermedim son derece gereksiz buldum (zevk meselesi) ancak farklı kargo ve harita paketlerinin tamamını aldım. Benim oyunda önem verdiğim şey taşınacak kargoların ve güzergahların çeşitliliği. DLC zevk işidir özelleştirme/customization benim için önemli değil, senin için de değilse harita ve kargo paketlerini almanı tavsiye ederim :)

ETS2'yi severek oynuyorum, ancak görsel olan hiçbir pakete para vermedim son derece gereksiz buldum (zevk meselesi) ancak farklı kargo ve harita paketlerinin tamamını aldım. Benim oyunda önem verdiğim şey taşınacak kargoların ve güzergahların çeşitliliği. DLC zevk işidir özelleştirme/customization benim için önemli değil, senin için de değilse harita ve kargo paketlerini almanı tavsiye ederim :)
Kesinlikle Map Booster paketini al. Diğerlerinde sadece birkaç harita dışında skin paketi vb. şeyler geliyor.

Ben yerinde olsam biraz daha zorlar Map Booster paketini alırdım çünkü bu oyunun zevki yeni haritalar ile çıkıyor.
Bana da çok saçma geliyor. Zaten içeriden sürüyorum demoda dışını görsem ne olur görmesem ne olur.

Peki Map Booster paketinin içindeki haritalar iyi mi? Yoksa başka bir DLC mi alayım?

Koyacağın tekerden yapacağın kaplamadan çok bir hayır gelmez. Kargo ve haritalar oyundan alacağın zevki artırır. Şahsen Map Booster paketini öneriyorum. Dün Outlast paketini almamış olsaydım şimdi çekerdim bu paketi..

Koyacağın tekerden yapacağın kaplamadan çok bir hayır gelmez. Kargo ve haritalar oyundan alacağın zevki artırır. Şahsen Map Booster paketini öneriyorum. Dün Outlast paketini almamış olsaydım şimdi çekerdim bu paketi..
O zaman ben bütçemi arttırıp anneme yalvararak aldırayım bunu. 😀

Annem İninal Kart almama izin verseydi yalvarmaya gerek olmazdı ama hala yalvarıyoruz maalesef.😀

Going East dışında olanlar iyi ama zaten bu paket ile Going East beleşe gelmiş oluyor.
Aynen hocam. Tamamdır ben alayım onu.

Hocam bir de diyelim oyunu oynarken sistem tam çalıştırmadı ve ben 2 saatten az oynadım. İade edebilir miyim?
Hocam bir de bunlar toplam ne kadar yer kaplar?

Benim 25 GB'ım var oyun için boşta sadece de.

Yeni konular

Geri
Yukarı