ETS2 "Kimlik bilgileri geçerli değil" hatası

drbntkoylu

Hectopat
Arkadaşlar,

PC'ye yeni format attım format atmadan önce belgelerim içerisindeki ETS2 ve ATS oyunlarını yedekledim. Oyun 2. harddiskte kurulu olduğu için orada bir işlem yapmadım.

1-Format sonrası belgelerim içine tekrar kopyaladım dosyaları
2-MP dosyalarını kurdum
3-Steam hesabını kurdum ve giriş yaptım sorun yok tüm oyunlar her şey yerinde

Sorun bundan sonra başladı. Oyuna girdiğim zaman kimlik bilgileri geçerli değil hatası veriyor. Online oynatmıyor MP giremiyorum. Truck of World hesabı ile entegre olmuyor. Çevrimiçi oynayabiliyorum.

"Kimlik bilgileri geçerli değil, giriş yapmak için tekrar deneyin" mesajı çıkıyor.

steam hata.jpg

Arkadaşlar sorun çözülmüştür konu kapatılabilir.

Bilgisayarına format atacak arkadaşlar mutlaka belgelerim içerisindeki oyun dosyalarını yedeklesinler. Ets2 ve Ats için söylüyorum. Konunu nasıl çözüldüğünü burada paylaşayım aynı durumda olan arkadaşlar aynı hataya düşmezler en azından
1-format sonrasında Ets ve Ats oyunlarına girin. Şirket oluşturun yük taşımanıza gerek yok belgelerim içerisinde klasörleri oluşuyor.
2-Daha önce yedekleğiniz dosyları yeni oluşan dosyların içerine kopyalayın yenileri ile değiştirilsinmi uyarısını onaylayın
3-Steam hesabınıza zaten giriş yapmış olmanız gerekmekte
4-Oyun açıldıktan sonra açılan ekrana mail ve şifre yazan kısma mail adresinizi ve world of trucks giriş şifrenizi yazmanız gerekmeke imiş (Benim yapmış olduğum hata Steam hesabımı açıyorum sonra oyunu açtıktan sonra açılan ekrana tekrar steam şifresini yazmak oyun bu yüzden açılmıyor. Hata veriyor.)
hem Ats hem Ets hesabınız World of trukcs hesabına bağlı olması gerekir mp oynayabilmek
için
Oyun oynamayı seviyorsanız oyunlarınızı mutlaka yedekleyin yaklaşık 20 gb kadar yer tutar

Burada World of trucks Multiplayer Türkiye forum arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum bana zaman ayırıp destek oldukları için

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı